Dexem Krem regenerujący 30 g

cena
16,27 zł
Ilość:
Producent Trimb Healtcare
Pojemność 30g
Postać leku Krem
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

Leczy objawy wyprysku    Szybka ulga w swędzeniu i podrażnieniach skóry – nie zawiera kortyzonu. Krem regenerujący Dexem – przeznaczony do stosowania na małych obszarach podrażnionej skóry.

Działanie

Krem Dexem leczy objawy wyprysku i inne podrażnienia skóry, takie jak swędzenie, zaczerwienienie, suchość i uszkodzenia skóry. Nie zawiera hormonów. Nawilża i łagodzi podrażnioną skórę. Przebadany dermatologicznie, nie zawiera kortyzonu i może być bezpiecznie stosowany na skórę u dzieci.
 Krem szczególnie nadaje się do stosowania na małych obszarach podrażnionej skóry, np. dłoni i twarzy. Dostępny jest w tubce 30 g.
 Krem regenerujący Dexem zawiera opatentowany, aktywny biologicznie kompleks 2QR. Ten naturalny składnik bazuje na długich łańcuchach polisacharydowych uzyskanych z rośliny Aloe barbadensis. Aktywny biologicznie kompleks 2QR wspomaga naturalny proces gojenia skóry. Jego łańcuchy polisacharydowe mają unikalną zdolność unieszkodliwiania chorobotwórczych bakterii, dzięki czemu chronią skórę przed ich działaniem. Właściwości przeciwbakteryjne i pielęgnacyjne kremu Dexem pomagają przywrócić prawidłowy stan skóry, wspomagają naturalny proces gojenia, nawilżają i odżywiają (obejrzyj film na temat kompleksu 2QR).
 Krem regenerujący Dexem jest wyrobem medycznym. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej dołączonej do opakowania

Dawkowanie

Grubą warstwę kremu nakładać na zmienioną chorobowo skórę dwa razy dziennie, lub w razie potrzeby częściej. Krem przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. 
Krem regenerujący Dexem można stosować w przypadku wyprysku, zaczerwienienia, nadwrażliwości, podrażnienia, otarcia skóry. W razie wątpliwości co do charakteru schorzenia lub utrzymywania się podrażnienia należy skonsultować się z lekarzem.
Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania kremu regenerującego Dexem.

Opinie o Dexem Krem regenerujący 30 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Dexem Krem regenerujący 30 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.