zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Dermika
Adres

Michała Spisaka 2, 02-495 Warszawa

Pojemność 50ml + 15ml
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Dermika Neocollagen zestaw 70+ krem odżywczy 50 ml + krem pod oczy 15 ml [ZESTAW] Wskazania

Dermika Neocollagen krem pod oczy 15 ml

Dla kobiet w wieku 50+ powstała innowacyjna seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych Dermika Neocollagen, która stymuluje odnowę kolagenu w wewnętrznych warstwach skóry i zmniejsza widoczność upływu czasu.

Dermika Neocollagen zestaw 70+ krem odżywczy 50 ml + krem pod oczy 15 ml [ZESTAW] Działanie

Dermika Neocollagen zestaw 70+ krem odżywczy 50 ml

Technologicznie zaawansowane składniki kremu gwarantują skuteczne działanie w wewnętrznych warstwach skóry:

- rekonstruktor kolagenowy oparty na wyciągu z nanoplanktonu stymuluje syntezę 5 typów kolagenu,

dzięki czemu skóra zyskuje gęstość i jędrność,

- trzy multiaktywne peptydy odmładzajace wnikają wgłąb naskórka i stymulują odnowę koagenu 5 typów,

co skutecznie zwalcza skutki starzenia się skóry, redukuje zmarszczki  i wygładza je,

- stymulator komórkowy pobudza funkcjonowanie skóry i poprawia jej ogólną kondycję,

aktywuje metabolizm i regeneruje ubytki kolagenu.

Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, pozostawić do wchłonięcia.

Stosować na dzień i na noc, każdego dnia.

Dermika Neocollagen krem pod oczy 15 ml

Skuteczne składniki regenerujące skórę dojrzałą gwarantują widoczne efekty i poprawę kondycji skóry. Krem zawdzięcza to działanie składnikom odbudowującym i pobudzającym produkcję 5 typów kolagenu w skórze, dzięki czemu skóra zyskuje większą gęstość, jędrność i zmniejsza efekty starzenia się. Izolat z nanoplanktonu, 3 multiaktywne peptydy odmładzające oraz molekuła podnosząca powieki to innowacyjne składniki, które gwarantują skuteczność działania kremu.

Dermika Neocollagen zestaw 70+ krem odżywczy 50 ml + krem pod oczy 15 ml [ZESTAW] Dawkowanie

Dermika Neocollagen krem pod oczy 15 ml

Niewielką ilość kremu nanieść na skórę wokół oczu i na powieki, delikatnie wklepując. Stosować codziennie rano i wieczorem.


Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Dermika Neocollagen krem pod oczy 15 mlDla kobiet w wieku 50+ powstała innowacyjna seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych Dermika Neocollagen, która stymuluje odnowę kolagenu w wewnętrznych warstwach skóry i zmniejsza widoczność upływu czasu.

Działanie

Dermika Neocollagen zestaw 70+ krem odżywczy 50 mlTechnologicznie zaawansowane składniki kremu gwarantują skuteczne działanie w wewnętrznych warstwach skóry:- rekonstruktor kolagenowy oparty na wyciągu z nanoplanktonu stymuluje syntezę 5 typów kolagenu,dzięki czemu skóra zyskuje gęstość i jędrność,- trzy multiaktywne peptydy odmładzajace wnikają wgłąb naskórka i stymulują odnowę koagenu 5 typów,co skutecznie zwalcza skutki starzenia się skóry, redukuje zmarszczki  i wygładza je,- stymulator komórkowy pobudza funkcjonowanie skóry i poprawia jej ogólną kondycję,aktywuje metabolizm i regeneruje ubytki kolagenu.Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, pozostawić do wchłonięcia.Stosować na dzień i na noc, każdego dnia.Dermika Neocollagen krem pod oczy 15 mlSkuteczne składniki regenerujące skórę dojrzałą gwarantują widoczne efekty i poprawę kondycji skóry. Krem zawdzięcza to działanie składnikom odbudowującym i pobudzającym produkcję 5 typów kolagenu w skórze, dzięki czemu skóra zyskuje większą gęstość, jędrność i zmniejsza efekty starzenia się. Izolat z nanoplanktonu, 3 multiaktywne peptydy odmładzające oraz molekuła podnosząca powieki to innowacyjne składniki, które gwarantują skuteczność działania kremu.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.