DERMIKA NEOCOLLAGEN Multikolagen 50+ Krem wzmacniający 50ml

Producent Dermika
Pojemność 50 ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Rewolucyjne, zaawansowane składniki aktywne (REKONSTRUKTOR KOLAGENOWY i 3 MULTIAKTYWNE PETYDY) odbudowują 5 najistotniejszch dla skóry typów kolagenu, wpływając na strukturalne odmłodzenie skóry. KOMPLEKS SKIN CORRECT poprawia wygładzednie i wpływa na zmniejszenie porów. Krem poprawia jędrność i sprężystość, redukując jednocześnie widoczność zmarszczek i porów skóry oraz nadając jej doskonałą gładkość. Efektem jego stosowania jest odmłodzenie wyglądu w kluczowych obszarach twarzy składających się na wielokąt piękna: czoło, skronie, usta.

Działanie

Krem do redukcji zmarszczek na DZIEŃ/NOC

rekonstruktor kolagenowy 

- 3 multiaktywne peptydy 

 - kompleks skin correct 

silna regeneracja i redukcja zmarszczek, zmniejszenie porów skóry.

Opinie o DERMIKA NEOCOLLAGEN Multikolagen 50+ Krem wzmacniający 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili DERMIKA NEOCOLLAGEN Multikolagen 50+ Krem wzmacniający 50ml kupili także:

Biotebal 5mg 30 tabletek

Lek należy do grupy preparatów witaminowych. Wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B. 

Biotebal stosuje się w niedoborze biotyny.

Lek może być stosowany w wynikających z niedoboru biotyny przypadkach: wypadania włosów, zaburzeń wzrostu paznokci i włosów oraz ich nadmiernej łamliwości oraz stanów zapalnych skóry zlokalizowanych wokół oczu, nosa, ust.

Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.