DERMIKA MESOTHERAPIST Liftingujący krem na dzień 50ml

cena
67,48 zł
Producent Dermika
Pojemność 50 ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Dermika Mesotherapist, liftingujący krem na dzień. Krem do pielęgnacji skóry, która potrzebuje szybkiej oraz widocznej poprawy naprężenia i wypełnienia zmarszczek. Doskonale walczy z pojawiającą się z wiekiem wiotkością i bruzdami, jak i powierzchniowymi zmarszczkami, poprawia jakość skóry oraz liftinguje bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.

Działanie

Co zawiera? Metodę nieinwazyjnej mezoterapii stymulującą komunikację między komórkami naskórka i skóry właściwej, aby zwiększyć ilość kolagenu i elastyny w głębszych partiach skóry oraz technologię Lift & Fill o podwójnym działaniu jednocześnie napinającym skórę, proteinami i wypełniającym zmarszczki usieciowanym kwasem hialuronowym o przedłużonej aktywności. 

Jak działa? Doskonale walczy z pojawiającą się z wiekiem wiotkością i bruzdami, jak i powierzchniowymi zmarszczkami, poprawia jakośc skóry, doskonale nawilża wygładza oraz liftinguje bez nieprzyjemnego uczucia ścignięcia.

 

Dawkowanie

Krem stosować codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Omijać okolice oczu.

Opinie o DERMIKA MESOTHERAPIST Liftingujący krem na dzień 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili DERMIKA MESOTHERAPIST Liftingujący krem na dzień 50ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.