Dentosept Complex Junior miętowy 250ml

cena
11,81 zł
Ilość:
Producent PhytoPharm
Pojemność 250 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Płukanka do ust Dentosept Complex Junior jest dedykowana dzieciom od 6. roku życia.

Działanie

Zawiera naturalne olejki eteryczne: miętowy, tymiankowy, eukaliptusowy, szałwiowy i ich składniki: eukaliptol, tymol, mentol. Olejki eteryczne niszczą bakterie odpowiedzialne za zapalenie dziąseł i przywracają prawidłową florę bakteryjną jamy ustnej. Eukaliptol, tymol oraz fluorek sodu zatrzymują odkładanie się płytki nazębnej. Fluorek sodu i ksylitol chronią zęby przed próchnicą. Fluorek sodu tworzy powlekającą warstwę na powierzchniach zębów, ograniczając działanie kwasów. Ksylitol zwiększa przepływ śliny w jamie ustnej, dzięki czemu lepiej oczyszcza i chroni zęby. Nasze płukanki do ust nie zawierają alkoholu. Jest to bardzo korzystne, ponieważ alkohol może zbyt wysuszać błonę śluzową jamy ustnej lub powodować jej podrażnienia. Jest to dodatkowa korzyść z punktu widzenia produktu dla dzieci.

Dawkowanie

Płukać jamę ustną po każdym szczotkowaniu zębów (przynajmniej rano i wieczorem), 10 ml płukanki Dentosept, przez 30 sekund (dozownik znajduje się na nakrętce). Nie rozcieńczać. Nie połykać. Nie płukać jamy ustnej wodą.

Dentosept Complex Junior miętowy 250ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Dentosept Complex Junior miętowy 250ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.