Datong spray przeciw chrapaniu do nosa 20ml

Nowa cena
cena
29,98 zł
Producent Gamma
Pojemność 20 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Dioscorea opposita, Zingiber officinale, Glycerin, Methylparaben, Propylparaben, Sodiumbenzoate, Sodium chloride, Purified water. Preparat zawiera do 1,5% alkoholu etylowego.

Wskazania

Spray przeciw chrapaniu. 20 ml wystarcza na 50 dni stosowania.

Działanie

Likwiduje lub drastycznie redukuje chrapanie poprzez nawilżanie błony śluzowej nosa, podniebienia miękkiego i gardła, powodujące zmniejszenie oporów powietrza przepływającego przez górne drogi oddechowe. Poprawia jakość oddychania podczas snu.

Dawkowanie

Wstrząsnąć przed użyciem. Stosować przed snem po 2-3 dawki do każdego otworu nosowego. Po podaniu odchylić na chwilę głowę do tyłu spokojnie wdychając powietrze nosem celem umożliwienia dotarcia preparatu do podniebienia miękkiego i gardła.

Przeciwwskazania

Brak przeciwskazań. U osób nadwrażliwych może pojawić sie krótkotrwałe pieczenie błony śluzowej nosa. Zaleca sie zasięgnięcie porady lekarskiej w przypadku stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie leczy bezdechu sennego. Preparat dla dorosłych.

Datong spray przeciw chrapaniu do nosa 20ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Datong spray przeciw chrapaniu do nosa 20ml kupili także:

Dicoflor w kroplach 5ml

Dicoflor w kroplach to suplement diety, zawierający szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, których działanie zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych ze strony przewodu pokarmowego związanych z antybiotykoterapią, pobudza produkcję przeciwciał, hamuje wzrost bakterii chorobotwórczych, przywraca równowagę mikroflory jelitowej.

Probiotyki to żywe kultury bakterii, które podawane w odpowiednich ilościach, zasiedlają przewód pokarmowy i wywierają pozytywny wpływ na mikroflorę jelitową człowieka. Zapobiegają przyleganiu bakterii chorobotwórczych do ściany jelita i walczą z nimi o składniki odżywcze, dodatkowo pobudzając produkcję przeciwciał.


D-Vitum witamina D dla niemowląt 96 kapsułek

Preparat bogaty w witaminę D, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Bierze ponadto udział w procesie wchłaniania wapnia i fosforu a jej niedobór może prowadzić do krzywicy (tj. nieprawidłowego formowania się kości i zębów). Ilość witaminy D, choć zawarta w pokarmie matki, może nie pokryć dziennego zapotrzebowania dziecka na ten pierwiastek. Dodatkowo w okresie jesienno-zimowym przy ograniczonym nasłonecznieniu synteza witaminy D w skórze dziecka plasuje się znacznie poniżej normy. Zaleca się wówczas uzupełnianie niedoborów witaminy D w codziennej diecie malucha. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.