Datong spray przeciw chrapaniu do nosa 20ml

cena
29,98 zł
Producent Gamma
Pojemność 20 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Dioscorea opposita, Zingiber officinale, Glycerin, Methylparaben, Propylparaben, Sodiumbenzoate, Sodium chloride, Purified water. Preparat zawiera do 1,5% alkoholu etylowego.

Wskazania

Spray przeciw chrapaniu. 20 ml wystarcza na 50 dni stosowania.

Działanie

Likwiduje lub drastycznie redukuje chrapanie poprzez nawilżanie błony śluzowej nosa, podniebienia miękkiego i gardła, powodujące zmniejszenie oporów powietrza przepływającego przez górne drogi oddechowe. Poprawia jakość oddychania podczas snu.

Dawkowanie

Wstrząsnąć przed użyciem. Stosować przed snem po 2-3 dawki do każdego otworu nosowego. Po podaniu odchylić na chwilę głowę do tyłu spokojnie wdychając powietrze nosem celem umożliwienia dotarcia preparatu do podniebienia miękkiego i gardła.

Przeciwwskazania

Brak przeciwskazań. U osób nadwrażliwych może pojawić sie krótkotrwałe pieczenie błony śluzowej nosa. Zaleca sie zasięgnięcie porady lekarskiej w przypadku stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie leczy bezdechu sennego. Preparat dla dorosłych.

Opinie o Datong spray przeciw chrapaniu do nosa 20ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Datong spray przeciw chrapaniu do nosa 20ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.