Datong spray przeciw chrapaniu do gardła 22ml

cena
32,29 zł
Producent Gamma
Pojemność 22 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Usuwanie lub znaczne zmniejszenie natężenia i częstotliwości chrapania u osób śpiących w szkodliwych dla zdrowia warunkach powodujących patologiczne wysychanie śluzówki (pomieszczenia klimatyzowane, nadmiernie suche i o zbyt wysokiej temperaturze), a także w licznych przypadkach, w których nie udaje się ustalić wyraźnej przyczyny chrapania.

Działanie

Preparat nie leczy bezdechu sennego, aczkolwiek może redukować natężenie dźwięków chrapania. W każdym przypadku podejrzanym o istnienie zespołu bezdechu sennego, należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. W przypadku potwierdzenia rozpoznania, leczenie winno być prowadzone przez specjalistę z zakresu pulmonologii.

Preparat Datong - spray do gardła  przeznaczony jest szczególnie dla osób, którym doskwiera chrapanie, źle znoszącym donosową formę podawania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.Dawkowanie:

Preparat Datong - spray przeciw chrapaniu do gardła przeznaczony jest dla dorosłych.

Dawkowanie

Aby nie chrapać stosować przed snem do gardła po 3-4 dawki. Jedno naciśnięcie aplikatora powoduje wyrzut jednej dawki preparatu.

Wstrząsnąć przed użyciem. W celu łatwiejszego dotarcia wyrobu do tylnej ściany gardła i podniebienia miękkiego, należy skierować końcówkę aplikatora nieco poniżej podniebienia. Nie pić i nie jeść po podaniu preparatu. W przeciwnym razie zastosować go ponownie.

Datong spray przeciw chrapaniu do gardła 22ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Datong spray przeciw chrapaniu do gardła 22ml kupili także:

Biotebal 5mg 30 tabletek

Preparat witaminowy z grupy witamin B, którego głównym składnikiem jest rozpuszczalna w wodzie biotyna. 

Jest to suplement wspomagający proces keratynizacji i różnicowania komórek naskórka a także przydatków skórnych, tj. włosy, skóra i paznokcie. 

Zapobiega wypadaniu włosów, zapaleniom skóry wokół oczu, ust i nosa, zapaleniom spojówek, zaburzeniom wzrostu paznokci i włosów, hamując ich nadmierną łamliwość. Poprawia kondycję skóry, zmniejszając łojotok, ilość wykwitów i wyprysków skórnych. Dodatkowo reguluje przemianę tłuszczów w organizmie oraz zmniejsza uczucie senności, zmęczenia, niwelując apatię i rozdrażnienie. 

Dzienna wskazana dawka biotyny to 5 mg, zatem preparat całkowicie uzupełnia zapotrzebowanie na ten związek w organizmie.  

Apitussic syrop na kaszel dla dzieci 2 x 120 ml - Data ważności 31-01-2017 WYPRZEDAŻ

Syrop dla dzieci i osób dorosłych przeznaczony do stosowania w kaszlu i stanach zapalnych górnych dróg oddechowych.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.