Datong spray przeciw chrapaniu do gardła 22ml

Nowa cena
cena
31,71 zł
Ilość:
Producent Gamma
Pojemność 22 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Usuwanie lub znaczne zmniejszenie natężenia i częstotliwości chrapania u osób śpiących w szkodliwych dla zdrowia warunkach powodujących patologiczne wysychanie śluzówki (pomieszczenia klimatyzowane, nadmiernie suche i o zbyt wysokiej temperaturze), a także w licznych przypadkach, w których nie udaje się ustalić wyraźnej przyczyny chrapania.

Działanie

Preparat nie leczy bezdechu sennego, aczkolwiek może redukować natężenie dźwięków chrapania. W każdym przypadku podejrzanym o istnienie zespołu bezdechu sennego, należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. W przypadku potwierdzenia rozpoznania, leczenie winno być prowadzone przez specjalistę z zakresu pulmonologii.

Preparat Datong - spray do gardła  przeznaczony jest szczególnie dla osób, którym doskwiera chrapanie, źle znoszącym donosową formę podawania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.Dawkowanie:

Preparat Datong - spray przeciw chrapaniu do gardła przeznaczony jest dla dorosłych.

Dawkowanie

Aby nie chrapać stosować przed snem do gardła po 3-4 dawki. Jedno naciśnięcie aplikatora powoduje wyrzut jednej dawki preparatu.

Wstrząsnąć przed użyciem. W celu łatwiejszego dotarcia wyrobu do tylnej ściany gardła i podniebienia miękkiego, należy skierować końcówkę aplikatora nieco poniżej podniebienia. Nie pić i nie jeść po podaniu preparatu. W przeciwnym razie zastosować go ponownie.

Datong spray przeciw chrapaniu do gardła 22ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Datong spray przeciw chrapaniu do gardła 22ml kupili także:

Hartuś Żelazo + witamina C żelki o smaku truskawkowym 60 sztuk - Data ważności 31-07-2017

Hartuś Żelazo+ witamina C to suplement diety stosowany w celu zapewnienia prawidłowej podaży żelaza oraz w stanach jego niedoboru wynikającego głównie z niedoborów żywieniowych. Hartuś Żelazo + witamina C występuje w postaci pektynowych żelków o pysznym smaku truskawkowym.

Protego witamina C 1000 proszek 150 g

Protego Witamina C 1000 zawiera 100% witaminy C w postaci proszku bez jakichkolwiek dodatków (czysta witamina C).

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.