D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek

Producent Oleofarm
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Wariant
produktu
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Tkanka kostna to struktura podlegająca ciągłej przebudowie. Zachodzą w niej równolegle dwa procesy: rozkładu tkanki kostnej i uwolnienia wapnia oraz tworzenie tkanki kostnej przez wbudowanie wapnia do kości. Najważniejsze jest, aby zachowana była równowaga pomiędzy tymi dwoma procesami. Niestety wraz z wiekiem jest ona zaburzona, gdyż w czasie starzenia się organizmu nasilają się procesy rozkładu tkanki kostnej. Aby przywrócić równowagę niezbędna jest odpowiednia dieta bogata w dużą zawartość witaminy D i K oraz właściwa suplementacja produktami zawierającymi dobrze przyswajalne formy tych witamin.

Skład

olej tłoczony na zimno z nasion lnu (Linum usitatissimum), żelatyna (składnik otoczki), menachinon (witamina K2), cholekalcyferol (witamina D3), emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20).

Wskazania

Preparat polecany jest osobom dorosłym w celu uzupełniania diety w witaminy D3 i K2. 

Działanie

Witamina D wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni, budowę kości i zębów. Bierze udział w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu właściwego poziomu wapnia we krwi.

Witamina K również uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości. Preparat D-Vitum forte K2 zawiera naturalną witaminę K2 - menachinon-7 (MK-7) otrzymywaną z natto w procesie biofermentacji z udziałem dobrych bakterii Bacillus subtilis. Witamina K2 dostarczana jest do organizmu głównie z dietą oraz dzięki syntezie prowadzonej przez bakterie jelitowe. 

Dawkowanie

Dorośli – 1 kapsułka dziennie podczas posiłku

Opinie o D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek

Ewa

poprawa odporności,

paula

produkt dobry i w dobrej cenie,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.