Czystek 60 tabletek COLFARM

cena
13,98 zł
Ilość:
Producent Colfarm S.A.
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

w 1 tabl. standaryzowanego na 5% polifenoli 250 mg Wyciąg z czystka w przeliczeniu na suszone ziele czystka 1750 mg

Wskazania

Suplement diety Czystek zawiera ekstrakt z liści czystka, który stanowi bogate źródło naturalnych antyoksydantów w postaci polifenoli. Wyciąg z czystka wspiera ochronę DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dawkowanie

1-2 tabletki 1 raz dziennie, przed posiłkiem.

Dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Czystek 60 tabletek COLFARM

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Czystek 60 tabletek COLFARM kupili także:

LipiForma Plus 30 kapsułek

W organizmie występują 2 frakcje cholesterolu: HDL i LDL - odpowiedzialna za szkodliwe działanie cholesterolu.

Cholesterol w organizmie człowieka jest niezbędny do produkcji hormonów i wchodzi w skład błon komórkowych, ale jego nadmiar zaburza funkcjonowanie naczyń krwionośnych i jest głównym czynnikiem chorób układu krążenia. Podwyższone stężenie cholesterolu nie wywołuje początkowo objawów odczuwalnych przez człowieka, uwidaczniają się dopiero powikłania po hipercholesterolemii. Dlatego  tak ogromne znaczenie ma przeciwdziałanie podwyższonemu stężeniu cholesterolu.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.