Cyclodetramax 60 tabletek + CycloDetramax żel 75 ml - Data ważności 31-03-2017

cena
26,49 zł
Ilość:
Producent Novascon
Pojemność 60szt. + 75ml
Postać leku Tabletki + żel

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Zmikronizowana frakcja flawonoidowa zawierająca 90% diosminy i 10% hesperydyny, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera L.) standaryzowany na 95% proantocyjanidyn, ekstrakt z korzeni ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus L.) standaryzowany na 5% ruskogeniny, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancje wypełniające – celuloza i sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu i kwasy tłuszczowe, substancje glazurujące –sorbitol, guma arabska i karagen.

Wskazania

CycloDetramax to innowacyjny suplement diety, który dzięki starannie dobranym składnikom pomaga zachować zdrowe nogi. Zawarty w preparacie standaryzowany ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego wspomaga krążenie żylne, rewitalizuje oraz przynosi ulgę i uczucie lekkości zmęczonym nogom, a ekstrakt z pestek winogron bogaty w proantocyjanidyny przyczynia się do zachowania integralności układu żylnego. Dodatek witaminy C oraz zmikronizowanej frakcji flawonoidowej diosminy i hesperydyny doskonale uzupełnia skład produktu.

Dawkowanie

Preparat należy przyjmować w trakcie lub po posiłku rano i wieczorem. Popić wodą.

Cyclodetramax 60 tabletek + CycloDetramax żel 75 ml - Data ważności 31-03-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Cyclodetramax 60 tabletek + CycloDetramax żel 75 ml - Data ważności 31-03-2017 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.