Curaprox CPS 09 PLUS szczoteczki międzyzębowe + uchwyt

Producent Curaden Polska
Pojemność 1 szt.
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

Curaprox CPS 09 "prime", o małej średnicy drucika w szczoteczce międzyzębowej - polecana dla osób o większych przestrzeniach międzyzębowch i założonych aparatach ortodontycznych. Cienki rdzeń o pojedyńczej warstwie włosia do czyszczenia  przestrzeni międzyzębowych > 0,9 mm i o szerokości szczoteczki 4,0 mm. Bardzo cienka metalowa spirala, wykonana z drutu chirurgicznego czyszczą delikatniej i skuteczniej od zwykłych szczoteczek międzyzębowych szczoteczka jest  sztywna i wytrzymała.

Działanie

Dobrze dobrana szczoteczka wystarcza na ok. 8 - 12 dni użytkowania - to znacznie dłużej niż produkty konkurencyjne. W zestawie 5 sztuk szczoteczki międzyzębowej CPS 09 Curaprox wraz uchwytem UHS 451.

Curaprox CPS 09 PLUS szczoteczki międzyzębowe + uchwyt

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Curaprox CPS 09 PLUS szczoteczki międzyzębowe + uchwyt kupili także:

Hemorex sztyft chłodzący na hemoroidy 1 sztuka

Naturalny i skuteczny sposób na problem hemoroidów. Pozwala pozbyć się dolegliwości raz na zawsze, jest łatwy w aplikacji, bezpieczny, nadaje się dla kobiet w ciąży i seniorów.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.