Biovico Crystal Mind 120 kapsułek

cena
112,24 zł
Ilość:
Producent Biovico
Pojemność 120szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Crystal Mind suplement diety bogaty w kwasy omega-3 i omega-6 oraz witaminy i minerały przeznaczony dla dzieci w okresie rozwoju i wzrostu celem wyciszenia ich nadpobudliwości, skoncentrowania ich uwagi oraz ukojenia nerwów.

Jeśli obserwujesz, że dziecko ma problemy z koncentracją, jest impulsywne, nadpobudliwe, nie panuje nad emocjami i wykazuje nerwowość, możliwe, że brak mu pewnych niezbędnych składników, przede wszystkim kwasów omega (wielonienasyconych kwasów tłuszczowych) witamin i minerałów. 

Niedobór kwasów omega-3 (DHA, EPA) oraz omega-6 (GLA) może być przyczyną braku skupienia, nadpobudliwości psychoruchowej i impulsywności, a typowa polska kuchnia nie zapewnia ich w wystarczającej ilości. 

Dlatego opracowano preparat witaminowy, który nie tylko dostarcza dziecku niezbędnych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów, ale też dba, by proporcja kwasów była odpowiednia z korzyścią i przewagą EPA nad DHA (stosunek 3,5:1). 

Kwas DHA obniża poziom trójglicerydów i normuje poziom serotoniny w mózgu (niedobór serotoniny może powodować depresję i nadmierną impulsywność). 

Kwas EPA jest niezbędny do tworzenia się kwasu DHA; pomaga w przekazywaniu informacji między włóknami nerwowymi. 

Kwas GLA wpływa na zakończenia nerwowe, wspomagając procesy pamięciowe. 

Magnez osłabia stany lękowe,ogranicza drażliwość,hamuje nadwrażliwość nerwowo-mięśniową. 

Cynk ogranicza ryzyko schorzeń neuropsychologicznych. 

Witamina B6 za pomocą syntezy serotoniny i dopaminy jest współodpowiedzialna za regulację nastroju. 

Kwas foliowy wpływa na podwyższenie zdolności poznawczych. 

Witamina B12 wpływa na zachowanie odpowiedniego stanu układu nerwowego. 

Skład

1 kapsułka zawiera: Koncentrat oleju z ryb: - w tym EPA 92 mg, - w tym DHA 26 mg, Olej z ogórecznika 55 m: - w tym GLA 10,5 mg, Magnez 13,3 mg, Cynk 0,83 mg, Witamina B6 0,67 mg, Kwas foliowy 16,75 µg, Witamina B12 1 µg.

Wskazania

Wpływa korzystnie w: - Problemach z nauką szkolną, - Nadpobudliwości psychoruchowej, - Zaburzeniach koncentracji i uwagi, - Impulsywności.

Działanie

Crystal Mind jest innowacyjnym preparatem, stworzonym specjalnie w trosce o funkcje poznawcze niezależnie od wieku. Jego formuła została opracowana we współpracy z czołowymi ekspertami i międzynarodowymi naukowcami. Stosowanie Crystal Mind wpływa na optymalne funkcjonowanie mózgu. Nowoczesna technologia wykorzystywana w produkcji Crystal Mind pozwala dostarczać składniki o niezwykle wysokiej biodostępności, bogate w kwasy omega-3, w tym EPA - najważniejszy kwas tłuszczowy potrzebny do właściwej pracy naszego mózgu. Skład Crystal Mind został dodatkowo wzbogacony o kwasy tłuszczowe omega-6, witaminy B6, B12, kwas foliowy oraz składniki mineralne cynk i magnez.

Dawkowanie

Pierwsze 3 miesiące – jeśli rozpoczynasz suplementację po dłuższej przerwie lub po raz pierwszy – zalecana ilość to 4 kapsułki dziennie przez pierwszych 12 tygodni, w celu wytworzenia w organizmie własciwych poziomów niezbędnych kwasów tłuszczowych. Po 12 tygodniach można zmniejszyć spożycie do 1 kapsułki dziennie.

Opinie o Biovico Crystal Mind 120 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Biovico Crystal Mind 120 kapsułek kupili także:

Iladian Direct Plus 10 tabletek dopochwowych

Infekcje intymne są częstą i uciążliwą dolegliwością kobiet, o podłożu bakteryjnym , grzybiczym lub mieszanym. Duża część infekcji ma charakter przewlekły i powracający, dlatego najskuteczniejszym rozwiązaniem jest Iladian direct plus, który działa na wszystkie trzy rodzaje infekcji.

Wyrób medyczny Iladian direct plus przywraca lub utrzymuje fizjologiczne pH pochwy, hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.

Wyrób medyczny stwarza warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy. Ponadto, drugi składnik inulina korzystnie wpływa na rozwój naturalnej flory bakteryjnej, która zapobiega namnażaniu się bakterii wywołujących infekcje. Za działanie nawilżające i łagodzące świąd odpowiada obecność kwasu hialuronowego i witaminy E, które zmniejszają uczucie suchości i napięcia.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.