Criorectum wkładka do krioterapii hemoroidów 1 sztuka

cena
42,88 zł
Ilość:
Producent P.H.U. Marsylka Sylwia Sarnowska
Pojemność 1szt.
Postać leku Sztyft
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Opis produktu

Aplikator krioterapeutyczny wielokrotnego użytku.

Wskazania

Niezawodny aplikator krioterapeutyczny wielokrotnego użytku, stosowany w leczeniu hemoroidów zewnętrznych i wewnętrznych.

Działanie

Zasada działania Criorectum opiera się na uznanej przez medycynę i stosowanej od wielu lat krioterapii miejscowej. Kuracja Criorectum jest w 100% naturalna. Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura, jest bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań. Bezpośrednia aplikacja kontrolowanego zimna do kanału odbytu i na jego okolice, powoduje ustąpienie dolegliwości hemoroidalnych takich jak: pieczenie, świąd, obrzęk, krwawienie i ból

Dawkowanie

Aplikacja sztyftu Criorectum nie wymaga pomocy drugiej osoby, jest bezbolesna a korzystne działanie, utrzymuje się do czasu osiągnięcia przez sztyft temperatury ciała. Sztyft krioterapeutyczny należy aplikować minimum dwa razy dziennie, przez okres minimum 14 dni. Pojedyncza aplikacja powinna trwać ok. 8 min. Stosowanie Criorectum zgodnie z zaleceniami, powoduje ustąpienie wszelkich objawów chorobowych. Cykliczność aplikacji, gwarantuje pozytywne efekty kuracji Criorectum. Po ustąpieniu wszelkich objawów chorobowych, zaleca się stosowanie sztyftu profilaktycznie, jeden raz w tygodniu

1. Sztyft należy przechowywać w zamrażalniku lodówki lub w zamrażarce wolnostojącej, w pozycji pionowej. Minimalny czas schładzania wynosi 2 godz.

2. Przed każdą aplikacją sztyft należy posmarować lubrykantem, ułatwiającym wprowadzenie aplikatora do odbytu.

3. Sztyft aplikować doodbytniczo, leżąc na boku. Głębokość aplikacji wyznacza ogranicznik. Czas aplikacji powinien wynosić ok. 8 min.

4. Po określonym czasie sztyft wyciągnąć, umyć pod bieżącą, ciepłą wodą z mydłem. Osuszyć, przetrzeć środkiem dezynfekującym i ponownie umieścić w zamrażalniku.

Przeciwwskazania

Sztyft krioterapeutyczny Criorectum nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych i interakcji z lekami. Nie istnieją przeciwwskazania do stosowania Criorectum.

Uwaga! Ze względu na fakt, iż hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach stosowania Criorectum nie nastąpi żadna poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza. Nie zaleca się stosowania Criorectum u dzieci. Kobiety w ciąży powinny skonsultować stosowanie Criorectum z lekarzem.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opakowanie zawiera: Criorectum - sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku wraz z lubrykantem, ułatwiającym aplikację sztyftu.

Opinie o Criorectum wkładka do krioterapii hemoroidów 1 sztuka

Monika

Ulga natychmiastowa, po dwóch użyciach. Aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych, ale po rozluźnieniu jest OK. Czy działa długofalowo okaże się po pełnej terapii.,

Agnieszka

Produkt łatwy w aplikacji czy działa to się okaże od razu po zastosowaniu czuć ulgę.,

Agnieszka

Produkt łatwy w aplikacji czy działa to się okaże od razu po zastosowaniu czuć ulgę.,

Agnieszka

Produkt łatwy w aplikacji czy działa to się okaże od razu po zastosowaniu czuć ulgę.,

DAT

Działa, usuwa część dolegliwości, zmniejsza obrzęki. Jednak w przypadku bardziej zaawansowanej choroby nie można liczyć na całkowite wyleczenie (ulotka też o tym informuje),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Criorectum wkładka do krioterapii hemoroidów 1 sztuka kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.