Criorectum sztyft krioterapeutyczny 1 sztuka

cena
41,30 zł
Ilość:
Producent P.H.U. Marsylka Sylwia Sarnowska
Pojemność 1 sztuka
Postać leku Sztyft
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktuWskazania

Wypróbowany i niezawodny aplikator krioterapeutyczny wielokrotnego użytku, stosowany w leczeniu hemoroidów zewnętrznych i wewnętrznych.

Działanie

Zasada działania Criorectum opiera się na uznanej przez medycynę i stosowanej od wielu lat krioterapii miejscowej. Kuracja Criorectum jest w 100% naturalna. Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura, jest bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań. Bezpośrednia aplikacja kontrolowanego zimna do kanału odbytu i na jego okolice, powoduje ustąpienie dolegliwości hemoroidalnych takich jak: pieczenie, świąd, obrzęk, krwawienie i ból

Dawkowanie

Aplikacja sztyftu Criorectum nie wymaga pomocy drugiej osoby, jest bezbolesna a korzystne działanie, utrzymuje się do czasu osiągnięcia przez sztyft temperatury ciała. Sztyft krioterapeutyczny należy aplikować minimum dwa razy dziennie, przez okres minimum 14 dni. Pojedyncza aplikacja powinna trwać ok. 8 min. Stosowanie Criorectum zgodnie z zaleceniami, powoduje ustąpienie wszelkich objawów chorobowych. Cykliczność aplikacji, gwarantuje pozytywne efekty kuracji Criorectum. Po ustąpieniu wszelkich objawów chorobowych, zaleca się stosowanie sztyftu profilaktycznie, jeden raz w tygodniu

1. Sztyft należy przechowywać w zamrażalniku lodówki lub w zamrażarce wolnostojącej, w pozycji pionowej. Minimalny czas schładzania wynosi 2 godz.

2. Przed każdą aplikacją sztyft należy posmarować lubrykantem, ułatwiającym wprowadzenie aplikatora do odbytu.

3. Sztyft aplikować doodbytniczo, leżąc na boku. Głębokość aplikacji wyznacza ogranicznik. Czas aplikacji powinien wynosić ok. 8 min.

4. Po określonym czasie sztyft wyciągnąć, umyć pod bieżącą, ciepłą wodą z mydłem. Osuszyć, przetrzeć środkiem dezynfekującym i ponownie umieścić w zamrażalniku.

Przeciwwskazania

Sztyft krioterapeutyczny Criorectum nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych i interakcji z lekami. Nie istnieją przeciwwskazania do stosowania Criorectum.

Uwaga! Ze względu na fakt, iż hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach stosowania Criorectum nie nastąpi żadna poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza. Nie zaleca się stosowania Criorectum u dzieci. Kobiety w ciąży powinny skonsultować stosowanie Criorectum z lekarzem.

Dodatkowe

Opakowanie zawiera: Criorectum - sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku wraz z lubrykantem, ułatwiającym aplikację sztyftu.

Criorectum sztyft krioterapeutyczny 1 sztuka

Monika

Ulga natychmiastowa, po dwóch użyciach. Aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych, ale po rozluźnieniu jest OK. Czy działa długofalowo okaże się po pełnej terapii.,

Produkt łatwy w aplikacji czy działa to się okaże od razu po zastosowaniu czuć ulgę.,

Produkt łatwy w aplikacji czy działa to się okaże od razu po zastosowaniu czuć ulgę.,

Produkt łatwy w aplikacji czy działa to się okaże od razu po zastosowaniu czuć ulgę.,

Działa, usuwa część dolegliwości, zmniejsza obrzęki. Jednak w przypadku bardziej zaawansowanej choroby nie można liczyć na całkowite wyleczenie (ulotka też o tym informuje),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Criorectum sztyft krioterapeutyczny 1 sztuka kupili także:

Falvit Mama z ekstraktem z żurawiny dla kobiet w ciąży 60 tabletek

Falvit Mama to bogaty w witaminy i składniki mineralne preparat dla przyszłych mam oraz kobiet w ciąży, wspierający wyjątkowe zapotrzebowanie na składniki odżywcze kobiety przygotowującej się do macierzyństwa oraz ciężarnych. 

Dieta kobiet w ciąży wymaga szczególnej dbałości o dostarczanie składników zawartych w warzywach, owocach, nabiale, kaszach, rybach i chudym mięsie, jednak zapotrzebowanie jest w tym okresie na tyle duże, że sama dieta nie jest w stanie zapewnić ich odpowiedniej ilości. Stworzono preparat wielowitaminowy, który doskonale uzupełnia wszelkie braki w tym okresie i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu mamy i wspiera rozwój dziecka. 

Preparat Falvit Mama dostarcza kwas foliowy, żelazo, cynk, wapń, magnez, witaminy C, E i B, a dodatkowo wzbogaca go ekstrakt z żurawiny mającej zbawienny wpływ na układ moczowy pacjentki. 

 

Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający 100 g

Specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.