Criorectum protect czopki 10 sztuk

cena
16,08 zł
Ilość:
Producent P.H.U. Marsylka Sylwia Sarnowska
Pojemność 10 szt.
Postać leku czopki
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

hemoroidy i dolegliwości takie jak: pieczenie, swędzenie, kłucie, obrzęk, krwawienie, ból;
bolesne pęknięcia skóry w okolicach odbytu;
uszkodzenia błony śluzowej odbytnicy;
po zabiegach chirurgicznych okolic odbytu przeciwbólowo i przeciwobrzękowo.
 

Działanie

FAZA I aplikacja niskiej temperatury uśmierza ból, likwiduje krwawienia i obrzęki.
FAZA II macierz polimerowa tworząca film, przyspiesza proces gojenia zarówno ostrych, jak i przewlekłych ran oraz uszkodzeń skóry odbytu i błony śluzowej odbytnicy. Opisane działanie jest efektem pokrycia tkanek przez zawarty w czopku usieciowany polimer MCC i Na-CMC (VIVAPUR MCG 811 P) .
VIVAPUR MCG 811 P  zastosowany w czopkach Criorectum protect  nie wykazuje działania farmakologicznego, immunologicznego i metabolicznego na organizm ludzki. Nie wchłania się i jest w pełni obojętny, dzięki czemu czopki mogą być stosowane przez alergików i kobiety w ciąży.  
 

Dawkowanie

Przed zastosowaniem czopki należy zamrozić w zamrażalniku lodówki w temp. -10 do -25 stopni Celsjusza. Czas zamrażania min. 1 godz. Stosować doodbytniczo, niezwłocznie po wyciągnięciu z zamrażalnika. 1 czopek 2 razy dziennie.
UWAGA!!! Czopki przed zamrożeniem należy wstrząsnąć, aby upłynnić masę polimerową a następnie zamrozić w pozycji pionowej, ostrzem czopka do dołu.

Dodatkowe

Środki ostrożności związane ze stosowaniem: Jeżeli po 3 tygodniach stosowania nie nastąpi poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza.
Działania uboczne: bezpośrednio po aplikacji może wystąpić nieznaczne uczucie dyskomfortu, związane z uczuciem zimna. Odczucie mija po kilkunastu sekundach.

Criorectum protect czopki 10 sztuk

produkt rewelacyjny,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Criorectum protect czopki 10 sztuk kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.