Corega 8 Tabs + Corega krem Super Mocny 10g

Producent GlaxoSmithKline
Pojemność tabletki + krem
Postać leku 8tab + 10g
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Corega Tabs polecane do skutecznego czyszczenia nawet najbardziej niedostępnych miejsc protezy, chronią dziąsła przed infekcją, zapewniają uczucie świeżości i czystości

Działanie

Corega Tabs to tabletki do czyszczenia protez zębowych z bioformułą gwarantują bezpieczną i efektywną pielęgnację protezy. Składnik zmniejszający napięcie powierzchniowe oraz aktywny tlen pozwalają środkom czyszczącym i enzymom rozkładającym płytkę nazębną dotrzeć do najbardziej niedostępnych części protezy.
 
Super Mocny Krem mocujący do protez zapewnia jej długotrwałe utrzymanie.
Uszczelnia protezę i zapobiega dostawaniu się resztek pokarmu pod jej powierzchnię, poprawia stabilność protezy, zwiększ siłę zgryzu,  zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, zwiększa komfort protezy nawet gdy jest dobrze dopasowana.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość naskładniki preparatu

Opinie o Corega 8 Tabs + Corega krem Super Mocny 10g

krystina

tabletki dbajace o higiene jamy ustnej,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Corega 8 Tabs + Corega krem Super Mocny 10g kupili także:

No-Spa Max x 20 tabletek

No-spa Max to produkt o właściwościach rozkurczających i przeciwbólowych o wzmocnionej postaci. 

W składzie preparatu znajduje się drotaweryna, którą stosuje się w leczeniu skurczów mięśni gładkich, zarówno pochodzenia neurogennego, jak i mięśniowego. 

Wskazania do stosowania: 

- bóle menstruacyjne; 
- bóle żołądka; 
- bóle brzucha u dzieci; 
- zespół jelita nadwrażliwego i inne dolegliwości jelitowe; 
- inne bóle brzucha. 

Lek łączy w sobie skuteczność działania oraz komfort stosowania, a dodatkowo tabletka jest powlekana, dzięki czemu nie pozostawia posmaku goryczy. 

Polocard 75mg 60 tabletek powlekanych dojelitowych

Polocard jest lekiem przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, hamującym zlepianie (agregację) płytek krwi, dzięki czemu przeciwdziała zakrzepom.

Polecany w przypadkach chorób układu krążenia, z ryzykiem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych (tj. zawał, choroba niedokrwienna serca niestabilna i stabilna) oraz innych chorób charakteryzujących się zakrzepami w naczyniach. 

Lek w postaci dojelitowej tabletki, która nie rozpada się w żołądku, przez co zmniejsza ryzyko bezpośredniego kontaktu kwasu acetylosalicylowego z błona śluzową żołądka. Kwas acetylosalicylowy wchłania się z przewodu pokarmowego i wydalany jest z moczem w ciągu 24-72 h.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.