Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Merck Polska
Adres


Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Concor Cor 2.5 tabletki powlekane 2,5 mg 28 sztuk Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 2,5 mg bisoprololu fumaranu.

Concor Cor 2.5 tabletki powlekane 2,5 mg 28 sztuk Wskazania

Wskazaniem do stosowania jest leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca z zaburzoną czynnością skurczową lewej komory.

Concor Cor 2.5 tabletki powlekane 2,5 mg 28 sztuk Działanie

Preparat powoduje obniżenie ciśnienia tętniczego.

Concor Cor 2.5 tabletki powlekane 2,5 mg 28 sztuk Dawkowanie

Tabletki przyjmuje się doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz, indywidualnie do stanu i reakcju pacjenta na terapię. Tabletki należy zażywać rano, podczas lub po śniadaniu. Należy je połknąć w całości, wraz z pewną ilością płynu. Nie należy ich ssać, gryźć ani kruszyć.

Concor Cor 2.5 tabletki powlekane 2,5 mg 28 sztuk Przeciwwskazania


Preparat jest przeciwwskazany u osób, u których stwierdzono wstrząs kardiogenny, zespół chorego węzła zatokowego, blok zatokowo-przedsionkowy, ostrą niewydolnością serca, nieleczony guz chromochłonny nadnerczy, objawową bradykardię, objawowe niedociśnienie tętnicze, ciężką postać choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespół Raynauda.
Ponadto Concor Cor jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na bisoprolol lub na którąkolwiek substancję pomocnicząConcor Cor 2.5 tabletki powlekane 2,5 mg 28 sztuk Dodatkowe

Bisoprolol, ze względu na swoje działanie farmakologiczne, może mieć szkodliwy wpływ na ciążę i (lub) płód lub noworodka. Ogólnie beta-adrenolityki zmniejszają przepływ krwi przez łożysko, co jest związane z opóźnieniem wzrostu płodu, śmiercią wewnątrzmaciczną, poronieniem lub porodem przedwczesnym.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania jest leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca z zaburzoną czynnością skurczową lewej komory.

Działanie

Preparat powoduje obniżenie ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.