Conceive Plus Lubrykant 75 ml

cena
77,87 zł
Ilość:
Producent MEDIMES SP. Z O.O.
Pojemność 75 ml
Postać leku Krem

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Lubrykant dla par starających się o dziecko w formie tubki wielokrotnego użytku. Do stosowania przez obojga partnerów tuż przed lub w trakcie stosunku zewnętrznie na narządy płciowe.
Conceive Plus™ posiada unikalną formułę o zrównoważonym i przyjaznym plemnikom poziomie PH, który pozytywnie wpływa na ich migracje. Dzięki zastosowaniu Conceive Plus™ plemniki w nasieniu wykazują wyższą żywotność oraz ruchliwość w porównaniu do wpływu standardowych lubrykantów oraz w porównaniu do naturalnego śluzu płodnego bez dodatkowego lubrykantu.

Działanie

Conceive Plus™ jest jedynym lubrykantem, który zawiera jony wapnia i magnezu, które są obecne we wszystkich płynach ustrojowych człowieka oraz są istotnie dla żywotności komórek oraz samego procesu zapłodnienia.

Dawkowanie

Nałożyć niewielką ilość Conceive Plus® w okolicy narządów płciowych, tuż przed lub w trakcie stosunku. W raize potrzeby większego nawilżenia zastosuj raz jeszcze. Nadaje się do codziennego użytku do stosowania przez obojga partnerów. Conceive Plus w tubce wielokrotnego użytku może być stosowane w połączeniu z Conceive Plus w aplikatorach dla dodatkowego nawilżenia.

Conceive Plus Lubrykant 75 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Conceive Plus Lubrykant 75 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone