Cardio Impulse Pro ciśnieniomierz automatyczny naramienny 1 sztuka

Nowa cena
cena
99,99 zł
169,99 zł
Ilość:
Producent PmT sp. z o.o.
Pojemność 1 szt.
Postać leku Ciśnieniomierz
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

Elektroniczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi Cardio Impulse Pro. Wykorzystuje oscylometryczną metodę mierzenia ciśnienia krwi. Może być używany zarówno przez personel medyczny, jaki użytkowników domowych. Urządzenie jest przeznaczone do monitorowania skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi i tętna u osób dorosłych za pomocą mankietu naramiennego.

Działanie

Dlaczego mierzyć ciśnienie w domu?

Mierzenie krwi w szpitalu czy gabinecie lekarskim może powodować poczucie niepokoju u pacjenta i tym samym podwyższać wynik pomiaru o 25 - 30 mmHg w stosunku do wykonywanych pomiarów w warunkach domowych. Mierzenie ciśnienia w domu redukuje wpływy czynników zewnętrznych na wynik pomiarów.

Dawkowanie

Cechy produktu:

Pamięć mieszcząca do 90 pomiarów; Duży i czytelny wyświetlacz LCD; Klasyfikacja ciśnienia krwi wg WHO na wyświetlaczu. Ciśnieniomierz prosty w użyciu. Naciśnij przycisk, by rozpocząć automatyczny pomiar ciśnienia oraz by zapisać wynik pomiaru wraz z datą i godziną. Automatyczne wyłącznie urządzenia po 1 min. nieużywania w celu zaoszczędzenia energii.

Cardio Impulse Pro ciśnieniomierz automatyczny naramienny 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.