Rossmax X1 ciśnieniomierz automatyczny naramienny 1 sztuka

cena
99,98 zł
Ilość:
Producent Rossmax
Pojemność 1 szt.
Postać leku Ciśnieniomierz
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Ciśnieniomierz automatyczny Rossmax X1
Mankiet 24-40 cm
Instrukcja w języku polskim
4x bateria AAA
Zasilacz sieciowy 6V

Wskazania

Ciśnieniomierz X1 to nowy model uznanej szwajcarskiej firmy Rossamx. Cechuje go nowe wzornictwo czytelny duży wyświetlacz i bogate wyposażenie. Czujnik ruchu, który przypomina użytkownikowi o konieczności pozostawania w ciągłym bezruchu podczas pomiaru, wskaźnik poprawnego założenia mankietu oraz zasilacz sieciowy. Dzięki zastosowanym technologiom jest niezawodny (potwierdzone 5 letnią gwarancją), dokładny i prosty w obsłudze.  Idealny do wykorzystania w każdym domu.

Działanie

Duży, czytelny wyświetlacz (55x63 mm) 
Czujnik ruchu
Wykrywanie arytmii serca
Wskaźnik ryzyka nadciśnienia (wg ESH) -
Pamięć ostatniego pomiaru
Mankiet 24-40 cm 
Łatwa obsługa jednym przyciskiem
Technologia Real Fuzzy
W zestawie zasilacz sieciowy 
Gwarancja: 5lat

Rossmax X1 ciśnieniomierz automatyczny naramienny 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Rossmax X1 ciśnieniomierz automatyczny naramienny 1 sztuka kupili także:

Octenisept preparat do dezynfekcji bez kartonika 50 ml

Lek w postaci aerozolu z atomizerem stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, skóry i błon śluzowych. Stosowany się bezpośrednio na zmienione miejsce daje uczucie ulgi w przypadku pieczenia, działa odkażająco, ułatwia i przyspiesza gojenie. 

Preparat jest antyseptykiem zawierającym octenidynę (100 g płynu zawiera: 0,10 g dichlorowodorku oktenidyny, 2,0 g fenoksyetanolu) o pH neutralnym dla skóry. 

Do zalet preparatu należą: szybkie działanie miejscowe, bezbolesne stosowanie (bez efektu pieczenia), odkażanie i dezynfekcja ran i skóry, neutralizowanie bakterii, grzybów, drożdżaków, pierwotniaków oraz wirusów. Dodatkowo jest płynem bezbarwnym, niepozostawiającym plam. 
Octenisept ma szerokie zastosowanie w medycynie, zabiegach antyseptycznych, chirurgicznych i kosmetycznych (np. piercing). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.