Chicco Zestaw Laktator manualny + Wkładki laktacyjne 60 sztuk

cena
70,58 zł
Producent Chicco - Artsana Poland
Pojemność 1 szt.
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Laktator manualny NaturalFeeling
Ważna pomoc w karmieniu piersią. Gwarantuje skuteczność, wygodę i delikatność. Praktyczne rozwiązanie, którego potrzebuje każda mama.
NaturalFeeling - Pełna gama produktów opracowanych z myślą o jak najdłuższym i jak najwygodniejszym karmieniu piersią.
Wszystkie produkty z linii NaturalFeeling gwarantują mamom wygodne i praktyczne rozwiązania, a dzieciom dobre samopoczucie. Aby ta wyjątkowa więź między dzieckiem, a mamą przynosiła jak najwięcej radości.
 
Chicco Wkładki laktacyjne 60 sztuk
Podczas karmienia piersią, a zwłaszcza w jego najbardziej delikatnej wstępnej fazie, wymagana jest szczególna ochrona i higiena, gdyż podrażnienia czy popękania skóry na biuście mogą utrudniać karmienie lub sprawiać ból. Antybakteryjne wkładki laktacyjne zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas całego okresu karmienia piersią. Specjalna powłoka antybakteryjna zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii wewnątrz miseczki, zapewniając właściwą ochronne biustu. Super chłonne mikro perełki doskonale absorbują nadmiar sączącego się mleka, zapobiegając zabrudzeniom i utrzymując sucha skórę. Zewnętrzna powłoka wykonana z przewiewnego materiału umożliwia oddychanie skóry na biuście i sutkom, zapobiegając tym samym podrażnieniom. Wkładki są bardzo cienkie, przez co niewidoczne pod ubraniem. Anatomiczny kształt i specjalne plastry mocujące sprawiają, ze znakomicie przylegają do piersi i nie przesuwają się. Dla większej higieny pakowane są w osobne torebki.
 

Działanie

Laktator manualny NaturalFeeling
Skuteczne i delikatne odciąganie pokarmu - Innowacyjny system Chicco zapewnia łatwiejsze odciąganie pokarmu oraz jego naturalny i ciągły przepływ.
Maksimum wygody - Praktyczny, ergonomiczny uchwyt z miękkim pokryciem gwarantuje łatwość użytkowania, pewny chwyt i minimalizuje wysiłek podczas odciągania pokarmu.
Maksimum delikatności - Część, która bezpośrednio dotyka skóry piersi, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu i posiada specjalną fakturę, przez co kontakt ten jest delikatny.
Skuteczność i wygoda użytkowania potwierdzona przez 91% mam* - *92% mam pozytywnie oceniło skuteczność laktatora; 89% pozytywnie oceniło ogólną wygodę użytkowania (wg badania rynku przeprowadzonego na grupie 110 mam w 2013 r. we Włoszech. Dane udostępnione przez  Artsana S.p.A.)
Pasuje do wszystkich butelek Chicco: Wellbeing i NaturalFeeling.
Zestaw zawiera: 1 butelkę NaturalFeeling 0m+ 150ml; 1 hermetyczną nakrętkę; 1 smoczek NaturalFeeling na butelkę 0m+ 150ml; 1 podstawkę do laktatora; Próbki wkładek laktacyjnych

Opinie o Chicco Zestaw Laktator manualny + Wkładki laktacyjne 60 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Chicco Zestaw Laktator manualny + Wkładki laktacyjne 60 sztuk kupili także:

Bella Mamma wkładki laktacyjne z przylepcem 60 sztuk

Oddychające wkładki laktacyjne, chronią przed przeciekaniem pokarmu i zabrudzeniem bielizny - 60 sztuk.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.