Chicco NaturalFeeling laktator manualny 1 sztuka

cena
86,99 zł
Ilość:
Producent Chicco - Artsana Poland
Pojemność 1szt.
Postać leku Laktator
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Laktator manualny NaturalFeeling
Ważna pomoc w karmieniu piersią. Gwarantuje skuteczność, wygodę i delikatność. Praktyczne rozwiązanie, którego potrzebuje każda mama.
NaturalFeeling - Pełna gama produktów opracowanych z myślą o jak najdłuższym i jak najwygodniejszym karmieniu piersią.
Wszystkie produkty z linii NaturalFeeling gwarantują mamom wygodne i praktyczne rozwiązania, a dzieciom dobre samopoczucie. Aby ta wyjątkowa więź między dzieckiem, a mamą przynosiła jak najwięcej radości.

Działanie

Laktator manualny NaturalFeeling
Skuteczne i delikatne odciąganie pokarmu - Innowacyjny system Chicco zapewnia łatwiejsze odciąganie pokarmu oraz jego naturalny i ciągły przepływ.
Maksimum wygody - Praktyczny, ergonomiczny uchwyt z miękkim pokryciem gwarantuje łatwość użytkowania, pewny chwyt i minimalizuje wysiłek podczas odciągania pokarmu.
Maksimum delikatności - Część, która bezpośrednio dotyka skóry piersi, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu i posiada specjalną fakturę, przez co kontakt ten jest delikatny.
Skuteczność i wygoda użytkowania potwierdzona przez 91% mam* - *92% mam pozytywnie oceniło skuteczność laktatora; 89% pozytywnie oceniło ogólną wygodę użytkowania (wg badania rynku przeprowadzonego na grupie 110 mam w 2013 r. we Włoszech. Dane udostępnione przez  Artsana S.p.A.)
Pasuje do wszystkich butelek Chicco: Wellbeing i NaturalFeeling.
Zestaw zawiera: 1 butelkę NaturalFeeling 0m+ 150ml; 1 hermetyczną nakrętkę; 1 smoczek NaturalFeeling na butelkę 0m+ 150ml; 1 podstawkę do laktatora; Próbki wkładek laktacyjnych

Opinie o Chicco NaturalFeeling laktator manualny 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.