Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 200 ml
Postać Kubek
Dostępność

Spis treści:

Wskazania
Kubek niekapek z silikonowym ustnikiem - Pierwszy kubek ułatwiający dziecku płynne przejście od karmienia butelką do picia z kubka.
Kubek do treningu samodzielnego picia. Dzięki miękkiemu silikonowemu ustnikowi umożliwia dziecku płynne przejście od karmienia butelką do picia z kubka.
Działanie
Miękki i elastyczny ustnik
Ustnik wykonany z miękkiego i elastycznego silikonu, delikatny dla dziąseł dziecka, pozwala mu powoli sączyć napój, ułatwiając stopniową naukę picia.
Niekapek
System „niekapek” zapobiega rozlewaniu napoju, wspomaga samodzielną regulację przepływu, odpowiadajacą potrzebom dziecka.
Odpinane uchwyty z miękkimi nakładkami
Ergonomiczne uchwyty z antypoślizgowymi wstawkami ułatwiają dziecku korzystanie z kubka.
Higieniczna pokrywka
Chroni ustnik podczas podróży oraz w każdej sytuacji, kiedy kubeczek nie jest używany.
Skala pomiarowa
Dzięki skali pomiarowej mama może upewnić się, ile dziecko wypiło.

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Kubek niekapek z silikonowym ustnikiem - Pierwszy kubek ułatwiający dziecku płynne przejście od karmienia butelką do picia z kubka. Kubek do treningu samodzielnego picia. Dzięki miękkiemu silikonowemu ustnikowi umożliwia dziecku płynne przejście od karmienia butelką do picia z kubka.

Działanie

Miękki i elastyczny ustnik Ustnik wykonany z miękkiego i elastycznego silikonu, delikatny dla dziąseł dziecka, pozwala mu powoli sączyć napój, ułatwiając stopniową naukę picia. Niekapek System „niekapek” zapobiega rozlewaniu napoju, wspomaga samodzielną regulację przepływu, odpowiadajacą potrzebom dziecka. Odpinane uchwyty z miękkimi nakładkami Ergonomiczne uchwyty z antypoślizgowymi wstawkami ułatwiają dziecku korzystanie z kubka. Higieniczna pokrywka Chroni ustnik podczas podróży oraz w każdej sytuacji, kiedy kubeczek nie jest używany. Skala pomiarowa Dzięki skali pomiarowej mama może upewnić się, ile dziecko wypiło.

Dla kogo

chłopiec dziecko dziewczynka

Wiek

6-18 miesięcy

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.