Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent EBEWE Pharma
Adres


Pojemność 5 szt.
Postać Ampułki
Dostępność

Spis treści:

Cerebrolysin 215,2mg/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji 5 ampułek po 5ml Skład

1ml wodnego roztworu zawiera 215,2 mg mieszaniny peptydów, otrzymanych z mózgu świni - cerebrolizyny (Cerebrolysinum).

Cerebrolysin 215,2mg/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji 5 ampułek po 5ml Wskazania

Wspomagająco w leczeniu zespołów organicznych, w tym otępiennych, o łagodnym nasileniu.

Cerebrolysin 215,2mg/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji 5 ampułek po 5ml Działanie

Preparat Cerebrolysin oddziałuje bezpośrednio na plastyczność neuronalną i synaptyczną, poprawiając zdolność do uczenia się, stymuluje różnicowanie komórek, wspomaga czynność neuronów oraz pobudza procesy ochronne i naprawcze.

Cerebrolysin 215,2mg/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji 5 ampułek po 5ml Dawkowanie

Można podawać pojedyncze dawki do 50ml, ale zalecane jest zastosowanie pełnego cyklu terapii. Zalecane leczenie obejmuje codzienne podawanie leku łącznie przez 10–20 dni.  W terapii zespołów organicznych, w tym otępiennych, o łagodnym nasileniu stosuje się zwykle dawkę dobową od 5 do 30ml. Cykl leczenia można powtarzać, aż do momentu, kiedy nie widać dalszej poprawy klinicznej. Po leczeniu wstępnym, częstość podawania można zmniejszyć do 2 lub 3 razy w tygodniu. Pomiędzy kolejnymi cyklami należy zachować przerwę odpowiadającą długości cyklu leczenia.

Można podawać dawki do 5ml domięśniowo (im.) i do 10ml nierozcieńczonego roztworu dożylnie (iv.). Dawki od 10ml do maksymalnie 50ml są zalecane wyłącznie w powolnym wlewie dożylnym, po rozcieńczeniu zalecanym, standardowym roztworem do infuzji. Czas trwania wlewu powinien wynosić od 15 do 60 minut

Cerebrolysin 215,2mg/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji 5 ampułek po 5ml Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania leku gdy występuje nadwrażliwość na cerebrolizynę lub którykolwiek ze składników leku oraz padaczka (szczególnie z napadami drgawek typu grand mal). Stosowanie produktu Cerebrolysin może powodować zwiększenie częstości napadów drgawek. Przeciwwskazaniem jest także ciężka niewydolność nerek.

Cerebrolysin 215,2mg/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji 5 ampułek po 5ml Dodatkowe

Badania kliniczne nad produktem Cerebrolysin nie wykazały wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych. Jednakże nie można wykluczyć wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych, dlatego podczas leczenia należy unikać wykonywania tych czynności.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wspomagająco w leczeniu zespołów organicznych, w tym otępiennych, o łagodnym nasileniu.

Działanie

Preparat Cerebrolysin oddziałuje bezpośrednio na plastyczność neuronalną i synaptyczną, poprawiając zdolność do uczenia się, stymuluje różnicowanie komórek, wspomaga czynność neuronów oraz pobudza procesy ochronne i naprawcze.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.