Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 35g
Postać Krem
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Cepan (20 g + 5 g + 5000 IU + 1 g)/ 100 g krem na blizny 35 g Skład

substancje czynne: Wyciąg etanolowy z cebuli 20,0g, wyciąg z rumianku 5,0g, heparyna sodowa 5000,0j.m, alantoina 1,0g

substancje pomocnicze: mieszanina alkoholu cetostearylowego i sodium lautylosiarczanu, parafina ciekła, wazelina biała samo emulgująca mieszanina mono i diglicerydów wysoko nasyconych kwasów tłuszczowych i potasu stearynianu, glicerol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona.

Cepan (20 g + 5 g + 5000 IU + 1 g)/ 100 g krem na blizny 35 g Wskazania

Miejscowe leczenie blizn i bliznowców, leczenie przykurczy, leczenie blizn powiek, leczenie blizn po czyrakach, owrzodzeniach i trądziku.

Cepan (20 g + 5 g + 5000 IU + 1 g)/ 100 g krem na blizny 35 g Działanie

Zastosowanie leku odpowiednio wcześnie zapobiega powstawaniu blizn.

Cepan (20 g + 5 g + 5000 IU + 1 g)/ 100 g krem na blizny 35 g Dawkowanie

Lek należy stosować po całkowitym wyleczeniu rany. Krem należy nakładać na bliznę cienką warstwę, lekko masując 2-3razy na dobę. Jeśli lekarz zaleci, niewielką ilość kremu nałożyć na jałowy gazik i przyłożyć na bliznę na 30 do 60 minut. Jest to szczególnie wskazane przy bliznach starych i stwardniałych oraz w przykurczach. W zależności od wieku blizny, leczenie trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Cepan (20 g + 5 g + 5000 IU + 1 g)/ 100 g krem na blizny 35 g Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku. Ze względu na zawartość metylu i propylu parahydroksybenzoesanu lek może powodować reakcje alergiczne i wyjątkowo skurcz oskrzeli, natomiast alkohol cetostearylowy może powodować miejscową reakcję skórną.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Miejscowe leczenie blizn i bliznowców, leczenie przykurczy, leczenie blizn powiek, leczenie blizn po czyrakach, owrzodzeniach i trądziku.

Działanie

Zastosowanie leku odpowiednio wcześnie zapobiega powstawaniu blizn.

Kluczowy składnik

heparyna alantoina cebula rumianek

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

na skórę

Zofia
Cepan to dla mnie najlepszy krem na blizny. Długo szukałam skutecznego leku i tak opinie przekonały mnie do zakupu. Zapobiega rozrastaniu się blizn, likwiduje przebarwienia i uelastycznia skórę. Maść cepan ma dość specyficzny zapach ale to pewnie przez wyciąg z cebuli. Da się przyzwyczaić, najważniejsze, że działa. Cena bardzo niska porównując z konkurencyjnymi kremami. Maść na blizny cepanv wg mnie najskuteczniejsza!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.