CeMax 30 tabletek

cena
8,86 zł
Ilość:
Producent Biofarm
Pojemność 30 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Kwas L-askorbinowy - 500 mg

Wskazania

Uzupełnianie codziennej diety w odpowiednią dawkę witaminy C.

Działanie

CeMax to nowoczesny preparat oparty na specjalnie dobranych składnikach, które wpływają na przedłużone uwalnianie się witaminy C w organizmie. Dzięki takim właściwościom preparatu, witamina C stopniowo, całkowicie jest wchłaniana przez nasz organizm. Witamina C spełnia w organizmie wiele funkcji, jak: zwiększa wchłanianie żelaza, bierze udział w syntezie kolagenu, bierze udział w detoksykacji organizmu, sprzyja zwiększeniu odporności na infekcje, łagodzi objawy przemęczenia. 

Dawkowanie

Dorośli: 1 lub 2 tabletki w ciągu dnia przed lub po posiłku. Należy popić wodą, nie rozgryzać.

Opinie o CeMax 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili CeMax 30 tabletek kupili także:

Miovarian 60 saszetek
NOWOŚĆ

D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek

Tkanka kostna to struktura podlegająca ciągłej przebudowie. Zachodzą w niej równolegle dwa procesy: rozkładu tkanki kostnej i uwolnienia wapnia oraz tworzenie tkanki kostnej przez wbudowanie wapnia do kości. Najważniejsze jest, aby zachowana była równowaga pomiędzy tymi dwoma procesami. Niestety wraz z wiekiem jest ona zaburzona, gdyż w czasie starzenia się organizmu nasilają się procesy rozkładu tkanki kostnej. Aby przywrócić równowagę niezbędna jest odpowiednia dieta bogata w dużą zawartość witaminy D i K oraz właściwa suplementacja produktami zawierającymi dobrze przyswajalne formy tych witamin.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.