zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 4

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 1szt.
Postać Aspirator
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies aspirator do nosa 1 sztuka [56/007] Wskazania

Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3 roku życia, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa.

Umożliwia usuwanie nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.

Canpol Babies aspirator do nosa 1 sztuka [56/007] Działanie

Kształt końcówki aspiratora przystosowany jest do kształtu małego noska co zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu aspiratora. Miękki silikon zmniejsza ryzyko podrażnienia i skaleczenia w przypadku, gdy dziecko nagle poruszy główką.

Jest higieniczny i szybki. Jego przewagą nad innymi tego typu akcesoriami jest możliwość regulacji siły ssania. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu, nie wymaga wymiany filtrów czy użycia baterii.

Kategoria

Zdrowie dziecka

Producent

Postać

Stosowanie

Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3 roku życia, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa. Umożliwia usuwanie nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.

Działanie

Kształt końcówki aspiratora przystosowany jest do kształtu małego noska co zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu aspiratora. Miękki silikon zmniejsza ryzyko podrażnienia i skaleczenia w przypadku, gdy dziecko nagle poruszy główką. Jest higieniczny i szybki. Jego przewagą nad innymi tego typu akcesoriami jest możliwość regulacji siły ssania. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu, nie wymaga wymiany filtrów czy użycia baterii.

Ilona
Bardzo komfortowy produkt, bez wahania wystawiam 5 gwiazdek.

Ula
Higieniczny i bardzo szybki w użyciu aspirator. Polecam

Marlena
Jak za tą cenę to warto. Polecam serdecznie

Klaudia
Aspirator do nosa canpol to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie oczyścić nosa. Urządzenie to jest łatwe w użyciu i czyszczeniu. Canpol aspirator do nosa wykonany jest z miękkiego silikonu co zmniejsza ryzyko podrażnienia i skaleczenia w przypadku, gdy dziecko nagle poruszy główką. Aspirator canpol sprawdzi się również w podróży, ponieważ nie wymaga ładowania. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.