Canpol Antykolkowa butelka szerokootworowa EasyStart Newborn baby120 ml 35/216

Producent Canpol
Pojemność 120 ml
Postać leku butelka
Dostępna ilość
66% Complete

Działanie

Nowa, przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości.
Nowy zawór antykolkowy - Umożliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki
Kształt smoczka zbliżony do piersi mamy - Ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką
Szeroki otwór i trwała, precyzyjna skala - Pozwalają na łatwe przygotowanie mleka
Butelki są kompatybilne z laktatorem elektrycznym i manulanym EasyStart. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy.
Standardowo wyposażona w antykolkowy smoczek silikonowy o przepływie wolnym 0m+

Canpol Antykolkowa butelka szerokootworowa EasyStart Newborn baby120 ml 35/216

pierwszy zakup , najpierw muszę prztestować,

Kupiłam ze względu na bardzo dobre recenzje, mam nadzieję, że w razie potrzeby mi też pomoże,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Canpol Antykolkowa butelka szerokootworowa EasyStart Newborn baby120 ml 35/216 kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek
Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.