Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent HemPoland
Adres


Pojemność 12ml
Postać Olejek
Dostępność

Spis treści:

CannabiGold Basic 250 mg olej konopny 12 ml Opis

Najwyższej jakości złoty olejek z ekstraktem CO2 z konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitokannabinoidami. CannabiGold Basic 250 mg to nowa propozycja stężenia, przygotowana z myślą o Klientach, którzy poszukują idealnej dla siebie porcji CBD. Produkt ceniony jest za łagodny smak i bogaty skład, odpowiadający za tzw. efekt otoczenia (entourage effect) wspierający działanie CBD.

CannabiGold Basic 250 mg olej konopny 12 ml Skład

Olej z nasion konopi włóknistych, ekstrakt CO2 z konopi włóknistych. 

CannabiGold Basic 250 mg olej konopny 12 ml Działanie

Zalety olejków CannabiGold: 

  • Suplementy diety CannabiGold powstają w 100% w drodze bezrozpuszczalnikowej ekstrakcji całych roślin gatunku Cannabis sativa L., tj.  bezpiecznych i legalnych konopi włóknistych. 
  •  Wszystkie składniki CannabiGold pozyskiwane są przy użyciu innowacyjnej, zaprojektowanej specjalnie z myślą o konopiach aparatury do ekstrakcji dwutlenkiem węgla (CO2) w stanie nadkrytycznym. 
  •  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fascynacji konopiami, HemPoland produkuje najwyższej jakości złote ekstrakty bez użycia syntetycznych kannabinoidów.
  •  Zastosowanie opakowań ze szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników. Nowoczesny, ułatwiający przyjmowanie olejku dozownik pozwala na precyzyjne porcjowanie. 
  •  Płynna konsystencja i łagodny smak suplementów diety CannabiGold sprawiają, że przyjmowanie naturalnych ekstraktów z konopi staje się proste jak nigdy dotąd. 
  •  Konopie wykorzystywane do produkcji uprawiane są w naturalny, przyjazny dla środowiska sposób. 
  •  Każda partia suplementów diety CannabiGold poddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia bezpieczeństwo i gwarancję składu. Oprócz wnikliwych badań przeprowadzanych przez nasze laboratorium kontroli jakości, każda partia produktu kontrolowana jest również przez zewnętrzne laboratoria, weryfikujące m.in. czystość mikrobiologiczną, brak metali ciężkich, pestycydów i innych szkodliwych substancji. 

CannabiGold Basic 250 mg olej konopny 12 ml Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 naciśnięcie pompki 2 razy dziennie  (co odpowiada 5 mg fitokannabinoidów).   Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

CannabiGold Basic 250 mg olej konopny 12 ml Dodatkowe

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. 

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.