Calgel żel na dziąsła 10g DELFARM

cena
16,94 zł
Ilość:
Producent Delfarma
Pojemność 10 g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Substancja czynna: chlorowodorek lidokainy (Lidocaini hydrochloridum) 3,3 mg/g, chlorek cetylopirydyniowy (Cetylpyridinii chloridum) 1 mg/g oraz substancje pomocnicze: sorbitol (roztwór 70%), ksylitol, etanol 96%, glicerol, hydroksyetyloceluloza 5000, koncentrat uwodornionego oleju ryycnowego polietylenoglikolu 40, hydroksypolietoksydodekan, makrogol 300, sacharynian sodu, mentol, aromat ziołowy, karmel, woda oczyszczona.

Wskazania

Calgel jest lekiem złożonym o działaniu miejscowym. Zawarta w leku Calgel lidokaina jest środkiem miejscowo znieczulającym, a chlorek cetylopirydyniowy ma niewielkie właściwości odkażające. Calgel działa szybko, zmniejszając ból wywołany ząbkowaniem i łagodząc podrażnienie dziąseł niemowlęcia.
 

Dawkowanie

Niemowlęta od 3 miesiąca życia: niewielką ilość żelu (7,5mm) wycisnąć na czubek czystego palca i delikatnie wcierać w dziąsła w miejscu wyrzynania się zębów. Jeśli to konieczne zabieg powtarzać co 20 minut, do 6 razy na dobę.
 
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Calgel żel na dziąsła 10g DELFARM

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Calgel żel na dziąsła 10g DELFARM kupili także:

LINOMAG maść 30g

W skład substancji czynnej zawartej w Linomag maść wchodzą wielonienasycone egzogenne kwasy tłuszczowe, których zadaniem jest normalizacja funkcji skóry i przyspieszenie jej regeneracji. Kwasy te dzięki udziałowi w metabolizmie lipidów są niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu skóry.

Zawartość kwasu linolowego i kwasu linolenowego wpływa korzystnie na utrzymanie i regenerację naturalnej bariery skóry.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.