Calcium 300mg smak neutralny 20 tabletek musujących Polski Lek

Producent Polski Lek
Pojemność 20szt.
Postać leku Tabletki musujące
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Calcium o smaku neutralnym to tabletki musujące polecane osobom majacym zwiększone zapotrzebowanie na wapń. Calcium o smaku neutralnym pokrywa w 1/3 dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka na wapń.

Działanie

Calcium o smaku neutralnym moze byc stosowany przez diabetyków. Nie zawiera barwników i aromatów. Zróznicowana dieta i zdrowy tryb zycia sa istotne dla zachowania zdrowia.

Dawkowanie

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie, wrzucić do szklanki zimnej wody.

Calcium 300mg smak neutralny 20 tabletek musujących Polski Lek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Calcium 300mg smak neutralny 20 tabletek musujących Polski Lek kupili także:

Aspirin C 10 tabletek musujących

Aspirin C jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, w skład którego wchodzi kwas acetylosalicylowy (ASA) wsparty witaminą C. 
To preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym przeznaczonym do walki z objawami infekcji takimi jak bóle głowy, gardła, mięśni, zębów oraz gorączka. Stosuje się przy objawowym leczeniu przeziębienia i grypy.  

Dzięki swej musującej postaci szybciej trafia w źródło bólu i ułatwia wchłanianie substancji czynnej, zaś wsparcie witaminy C wzmacnia system odpornościowy organizmu. 
Kwas askorbowy zawarty w leku uczestniczy w produkcji przeciwciał, poprawia też odpowiedź immunologiczną leukocytów u ludzi. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.