Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania butelka 250 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 3-6m 1 sztuka

Nowa cena
cena
23,25 zł
Ilość:
Producent Lovi
Pojemność 250ml + 1szt. + 1szt.
Postać leku Butelka + smoczek + smoczek
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

W skład zestawu chroniącego odruch ssania wchodzi:
- butelka z dynamicznym smoczkiem do karmienia,
- dynamiczny smoczek uspokajający.

Wskazania

Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania butelka 250 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 3-6m 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania butelka 250 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 3-6m 1 sztuka kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek
Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.