Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania butelka 250 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 3-6 m 1 sztuka

cena
23,25 zł
Ilość:
Producent Lovi
Pojemność 250ml + 1szt.
Postać leku Butelka + smoczek
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

W skład zestawu chroniącego odruch ssania wchodzi:

butelka z dynamicznym smoczkiem do karmienia,

dynamiczny smoczek uspokajający.

 

Dynamiczne smoczki Lovi® wykonane są z niejednorodnej warstwy silikonu. Wydłużają się podobnie jak sutek mamy zgodnie z rytmem ssania dziecka.

Posiadają szeroką, twardą, profilowaną podstawę z grubszej warstwy silikonu umożliwiającą stabilne, szerokie ułożenie warg podobnie jak na piersi.

System odpowietrzania Super Vent zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Nowy zaworek odpowietrzający, zapobiega zasysaniu i zapadaniu się smoczka.

Dynamiczny smoczek uspokajający ułatwia swobodne oddychanie i połykanie śliny dzięki profilowanej tarczce. Posiada otwory zapobiegające podrażnieniu skóry dziecka, a świecący uchwyt ułatwia znalezienie smoczka w ciemności.

 

89% lekarzy nie zauważyło żadnych trudności w łączeniu karmienia naturalnego z karmieniem smoczkiem dynamicznym LOVI®*.

96% lekarzy potwierdziło nie zaburzanie koordynacji ssania-połykania-oddychania*.

 

* badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym, przeprowadzone w 2007 r. w trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców, na terenie szpitali i poradni specjalistycznych

Wskazania

Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania butelka 250 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 3-6 m 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania butelka 250 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 3-6 m 1 sztuka kupili także:

Dentinox N żel 10 g

Lek w postaci żelu stosowany na obolałe i spuchnięte wyrzynaniem zębów dziąsła dzieci miejscowo je znieczulając. Dentinox zmniejsza ból wywołany ząbkowaniem i łagodzi podrażnienie dziąseł niemowlęcia. 

Kiedy napór wyrzynającego się ząbka na tkankę łączną i kostną wywołuje dotkliwy ból u maluszka, najlepszym rozwiązaniem okazuje się łatwy w użyciu, przynoszący ulgę żel Dentinox. Dzięki zawartości wyciągu z rumianku, żel ma właściwości przeciwbólowe, chłodzące i przeciwzapalne. Dodatkowo wspomagany jest ksylitolem, który hamuje powstawianie próchnicy. 

W stanach zapalnych podczas ząbkowania wystarczy nanieść na palec porcję żelu i wmasować delikatnie substancję w dziąsła maluszka. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.