Butelka niemowlęca Lovi PP 150ml 21/565

cena
19,94 zł
Ilość:
Producent Lovi
Pojemność 150 ml
Postać leku Butelka
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

butelka LOVI 150 ml, dynamiczny smoczek LOVI – 150 ml mini (0m+), elastyczny dysk uszczelniający, nakrętka, kubek do pojenia.

Wskazania

NOWA butelka Aktywne ssanie, W zgodzie z odruchem ssania dziecka.

Działanie

Butelka do podawania odciągniętego mleka mamy (150 ml, 250 ml i 330 ml). Bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu medycznym). Wykonana z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyposażona w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka, dynamiczna, wydłużająca się końcówka i twarda, profilowana podstawa). Dzięki temu wymaga od dziecka aktywnego ssania: silnej pracy mięśni warg i języka. Przebadana medycznie. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect. Teraz z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.

Dynamiczna końcówka smoczka; Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka; Kanaliki w smoczku; System antykolkowy w smoczku; Profilowany kształt butelki; Pojemnik na pokarm; Kubek do pojenia

Opinie o Butelka niemowlęca Lovi PP 150ml 21/565

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Butelka niemowlęca Lovi PP 150ml 21/565 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.