Borówkowe krople do oczu 20 ampułek 0,4ml

Nowa cena
cena
14,85 zł
Producent Solinea
Pojemność 20 szt.
Postać leku płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Naturalne krople do oczu z borówką czarną (Vaccinium myrtillus) i kwasem hialuronowym

Działanie

Nawilżanie i natłuszczanie oczu.
Łagodzenie objawów suchości oczu oraz niewielkiego podrażnienia oczu spowodowanego: zmęczeniem, czynnikami zewnętrznymi, długotrwałą pracą przy komputerze lub noszeniem soczewek kontaktowych.
Krople mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe.
Produkt nie jest przeznaczony do nawilżania i pielęgnacji soczewek kontaktowych.
 

Dawkowanie

Przed użyciem należy umyć i osuszyć ręce. W celu zapewnienia sterylności produktu, sprawdzić czy opakowanie jest zamknięte.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Borówkowe krople do oczu 20 ampułek 0,4ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Borówkowe krople do oczu 20 ampułek 0,4ml kupili także:

Eludril CLASSIC Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Płytka nazębna to inaczej wielobakteryjna błonka, która regularnie odkłada się na powierzchni zębów. Jeśli przy codziennym szczotkowaniu płytka nazębna nie zostanie całkowicie usunięta, dochodzi do mineralizacji i powstaje kamień nazębny, który następnie prowadzić może do problemów z dziąsłami, takich jak zaczerwienienie lub podrażnienie dziąseł.

Dzięki zastosowaniu płynu Eludril Classic utrzymanie higieny jamy ustnej jest o wiele łatwiejsze, a dzięki jego właściwościom oczyszczającym zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

Inventum (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

Inventum jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, a jego substancją czynną jest syldenafil. Podstawowym działaniem syldenafilu jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. Inventum poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn, jednak warunkiem prawidłowego działania leku jest uprzednie pobudzenie seksualne. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.