Boldovera 15 tabletek

cena
5,97 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 15 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

15 mg suchego wyciągu z alony (standaryzowanego na zawartość 20 % antrazwiązków w przeliczeniu na aloinę), 10 mg suchego wyciągu z ziela dymnicy (standaryzowanego na zawartość 2 % alkaloidów w przeliczeniu na protopinę), 1 mg boldyny.

Wskazania

Zaburzenia trawienne: uczucie pełności i wzdęcia, spowodowane zmniejszonym wydzielaniem żółci. Skurczowe dolegliwości w obrębie dróg żółciowych i przewodu pokarmowego. Pomocniczo w zaparciach spowodowanych upośledzoną czynnością wydzielniczą.

Działanie

Przyjmuje się, że właściwości farmakologiczne preparatu Boldovera wynikają ze wspólnego działania składników czynnych, co wyraża się działaniem rozkurczającym na mięśnie gładkie w obrębie dwunastnicy, dróg żółciowych, pobudzeniem czynności wydzielniczej wątroby i żołądka oraz działaniem łagodnie przeczyszczającym.

Dawkowanie

Dorośli 1- 2 tabletki przed posiłkami (do 4 razy dziennie), w przewlekłym zaparciu 1 do 3 tabletek jednorazowo przed snem.Jeżeli po 2-3 dniach nie obserwuje się działania leczniczego należy zasięgnąć porady lekarza.Nie stosować dłużej niż 7-10 dni.

Boldovera 15 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Boldovera 15 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone