Bodymax Magnez + B6 60 tabletek

Nowa cena
cena
19,67 zł
Ilość:
Producent Orkla Health
Pojemność 60szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

wodorotlenek magnezu, skrobia kukurydziana, wyciąg z żeń-szenia, maltodekstryna, substancje glazurujące (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropylometyloceluloza, celuloza mikrokrystaliczna, mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, wosk carnauba), substancja wypełniająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina

1 tabl. zawiera:
Standaryzowany wyciąg z żeń-szenia (Panax ginseng C.A.Meyer) zawierający 8% ginsenozydów 100 mg
Witamina B6 1,4 mg (100%)
Witamina B12 2,5 mcg (100%)
Magnez 375 mg (100%)

Wskazania

Preparat łączy w sobie siłę wyciągu z żeń-szenia, właściwości magnezu i witaminy B6 oraz witaminy B12.
Preparat przeznaczony dla osób wymagających, które dzięki jednemu preparatowi chcą uzyskać naturalny przypływ energii, poprawiając swoją sprawność fizyczną i umysłową, wspomóc funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.
 

Działanie

 Żeń-szeń zwany "korzeniem życia", zmniejsza zmęczenie i z każdym dniem naturalnie przywraca energię, wspomaga sprawność fizyczną i koncentrację oraz naturalne siły obronne organizmu.
Magnez oraz witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia, do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
 

Dawkowanie

 Dorośli 1 tabl. dziennie, najlepiej rano w czasie posiłku.

Bodymax Magnez + B6 60 tabletek

Czuję się lepiej i mam więcej siły.,

Kilka witamin w jednym:),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Bodymax Magnez + B6 60 tabletek kupili także:

1. Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich

Nurofen Express Forte jest lekiem z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych na bazie ibuprofenu o podwojonej dawce 400 mg. 

Jest ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego: 

- bóle głowy (napięciowe, migrena); 
- bóle zębów; 
- nerwobóle; 
- bóle kości i stawów; 
- bóle w infekcjach wirusowych i bakteryjnych (przeziębienia, grypa); 
- bóle menstruacyjne; 
- gorączka i stany podgorączkowe. 

Miękka forma kapsułki żelowej sprawia, że lek szybko się wchłania, a tym samym skuteczniej i szybciej działa, gdyż płynna postać jest gotowa do wchłonięcia bezpośrednio do krwiobiegu. Dostępny bez recepty i przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, których masa ciała wskazuje więcej niż 40 kg. 

uroFuraginum 50mg leczenie zakażeń dróg moczowych 30 tabletek

Nazwa powszechnie stosowana substancji czynnej: Furaginum. 

UroFuraginum (Furaginum, pot. furagina) to środek powszechnie stosowany w przypadkach zakażenia dolnych dróg moczowych. Substancja czynna to furagina, czyli pochodna nitrofuranu, który jest chemioterapeutykiem aktywnym wobec Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Wykazuje działanie przeciwpierwotniakowe i niewielkie przeciwgrzybicze. 

Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, a wydalana jest z moczem. Aby uzyskać większą dostępność biologiczną należy podać tabletkę z pokarmem bogatym w białko. Zwiększa to również stężenie leku w moczu. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.