Bodymax 50+ wyciąg z żeń-szenia GGE + witaminy 30 tabletek [KARTA ZDUBLOWANA]

Producent Orkla Health
Pojemność 30szt.
Postać Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Polecane osobom powyżej 50. roku życia, które chcą cieszyć się aktywnym życiem, w okresie obniżonej odporności oraz rekonwalescencji, jako prezent pełen energii i witalności dla naszych bliskich

Działanie

Zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem. Skład preparatu Bodymax 50+ opracowano tak, aby spełniał potrzeby osób po 50. roku życia. Wysoko skoncentrowany wyciąg z żeń-szenia GGE Bodymax poprawia sprawność fizyczną i umysłową, co zostało udokumentowane w badaniach klinicznych. Ekstrakt z żeń-szenia wspomaga także naturalne siły obronne organizmu. Zestaw witamin i minerałów opracowano specjalnie dla osób po 50. roku życia. Bodymax 50+ zawiera m.in. witaminę D i wapń dla zdrowych kości oraz „witaminy młodości” - A, C, E oraz selen, a także ważny dla serca kwas foliowy i przeciwstresowy magnez. Preparat wyjątkowo skutecznie przeciwdziała zmęczeniu, wspomaga także rekonwalescentów po operacji lub infekcji.

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki dziennie, w zależności od potrzeb. Najlepiej rano, w czasie posiłku.

Opinie o Bodymax 50+ wyciąg z żeń-szenia GGE + witaminy 30 tabletek [KARTA ZDUBLOWANA]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.