Błonnik z palmy sabałowej proszek 120 g PharmoVit NIELOT

cena
11,84 zł
Producent PharmoVit
Pojemność 120g
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

100% mikronizowanych wytłoków owoców Palmy sabałowej (łac. Sabal minor).

Wskazania

Wspomaga łagodzenie objawów związanych z przerostem prostaty poprzez zmniejszenie napięcia mięśni gładkich dróg moczowych. Korzystnie wpływa na zanik objawów pieczenia, bólu przy oddawaniu moczu i uczucia parcia. Ze względu na swoje właściwości (pęcznienie), ułatwia proces odchudzania zmniejszając uczucie głodu.

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja wynosi od 1 do 3 razy po 1 łyżeczce (około 5 g). Nie przekraczać 15 g (3 łyżeczek) na dobę. Nie spożywać produktu na sucho. Najlepiej spożywać jako dodatek do jogurtu, mleka ,musli, soków owocowych, warzywnych, sosów do sałatek, ciast i potraw. W przypadku spożycia więcej niż zalecanej przez producenta dziennej porcji mogą wystąpić objawy dyskomfortu w jamie brzusznej. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie podawać osobom poniżej 15 roku życia.

Opinie o Błonnik z palmy sabałowej proszek 120 g PharmoVit NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Błonnik z palmy sabałowej proszek 120 g PharmoVit NIELOT kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.