Pharmovit Błonnik Pszenny proszek 120 g - Data ważności 17-04-2017

cena
9,89 zł
Ilość:
Producent PharmoVit
Pojemność 120 g
Postać leku Proszek

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

100% mikronizowanej łuski pszenicy (łac. Triticum).

Wskazania

Pomocny przy łagodzeniu stanów bezsenności,  nerwowości, i menopauzy. Stymuluje wzrost masy ciała - przez co nie jest polecany osobom z nadwagą. Pomocny przy biegunce i moczeniu nocnym. Działa korzystnie na funkcjonowanie przewodu pokarmowego i skutecznie go oczyszcza. Ze względu na swoje właściwości (pęcznienie), zmniejsza uczucie głodu.

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja wynosi od 1 do 3 razy po 1 łyżeczce (około 5 g). Nie przekraczać 15 g (3 łyżeczek) na dobę. Nie spożywać produktu na sucho. Najlepiej spożywać jako dodatek do jogurtu, mleka ,musli, soków owocowych, warzywnych, sosów do sałatek, ciast i potraw. W przypadku spożycia więcej niż zalecanej przez producenta dziennej porcji mogą wystąpić objawy dyskomfortu w jamie brzusznej. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie podawać osobom poniżej 15 roku życia.

Pharmovit Błonnik Pszenny proszek 120 g - Data ważności 17-04-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.