Błonnik Jabłkowy proszek 120 g PharmoVit NIELOT

cena
10,99 zł
Producent PharmoVit
Pojemność 120g
Postać leku proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

100% mikronizowanych wytłoków owoców Jabłoni domowej (łac. Malus domestica).

Wskazania

Usprawnia przemianę materii, sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu  i trójglicerydów we krwi. Pomaga w zaparciach,  biegunce i oczyszczaniu organizmu z metali ciężkich. Działa korzystnie na funkcjonowanie przewodu pokarmowego i skutecznie go oczyszcza. Ze względu na swoje właściwości (pęcznienie), ułatwia proces odchudzania zmniejszając uczucie głodu. 

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja wynosi od 1 do 3 razy po 1 łyżeczce (około 5 g). Nie przekraczać 15 g  (3 łyżeczek) na dobę. Nie spożywać produktu na sucho. Najlepiej spożywać jako dodatek do jogurtu, mleka ,musli, soków owocowych, warzywnych, sosów do sałatek, ciast i potraw. W przypadku spożycia więcej niż zalecanej przez producenta dziennej porcji mogą wystąpić objawy dyskomfortu w jamie brzusznej. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie podawać osobom poniżej 15 roku życia. 

Opinie o Błonnik Jabłkowy proszek 120 g PharmoVit NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Błonnik Jabłkowy proszek 120 g PharmoVit NIELOT kupili także:

Polocard 75mg 60 tabletek powlekanych dojelitowych

Polocard jest lekiem przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, hamującym zlepianie (agregację) płytek krwi, dzięki czemu przeciwdziała zakrzepom.

Polecany w przypadkach chorób układu krążenia, z ryzykiem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych (tj. zawał, choroba niedokrwienna serca niestabilna i stabilna) oraz innych chorób charakteryzujących się zakrzepami w naczyniach. 

Lek w postaci dojelitowej tabletki, która nie rozpada się w żołądku, przez co zmniejsza ryzyko bezpośredniego kontaktu kwasu acetylosalicylowego z błona śluzową żołądka. Kwas acetylosalicylowy wchłania się z przewodu pokarmowego i wydalany jest z moczem w ciągu 24-72 h.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.