Biowap Osteo D3 + K2 60 tabletek

cena
30,39 zł
Producent LekAm
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Węglan wapnia (zawierający 36% wapnia), kompleks mineralny pozyskany z koralowca Corallium (zawierający 34% jonów wapnia), substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, witamina D3 (cholekalcyferol), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina K2 (menachinon-7), substancja wypełniająca - celuloza, barwnik - dwutlenek tytanu, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbrylająca - talk, trójglicerydy średniołańcuchowe, barwnik - tlenki i wodorotlenki żelaza.
 

Wskazania

Suplement diety Biowap Osteo D3+K2 zawiera składniki wspomagające profilaktykę złamań osteporotycznych.  
Adresowany jest do kobiet po menopauzie chcących przeciwdziałać utracie minerałów kostnych.
Zwiększone zapotrzebowanie na wapń i witaminy D3 i K2 (kobiety po menopauzie).

Działanie

Zawiera dawki wapnia i witaminy D3 zgodnie zaleceniami. Biowap Osteo D3+K2 jest także wzbogacony witaminą K2 (naturalną witaminą MK-7). Wapń pomaga zmniejszyć utratę minerałów kostnych u kobiet w okresie pomenopauzalnym (50+). Niska gęstość mineralna kości stanowi czynnik ryzyka w odniesieniu do osteoporotycznych złamań kości. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania dziennie przynajmniej 1200 mg wapnia ze wszystkich źródeł. Witamina D3 pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni. Upadki stanowią czynnik ryzyka w odniesieniu do złamań kości u kobiet i mężczyzn w wieku 60 lat i starszych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania dziennie 20 μg witaminy D ze wszystkich źródeł. Witamina K2 pomaga utrzymać zdrowe kości wspierając proces ich uwapnienia.

Dawkowanie

1-2 tabletki dziennie, najlepiej po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku osób z hiperkalcemią, hipermagnazemią, chorobami nerek, blokiem przedsionkowo-komorowym serca, niedociśnieniem tętniczym, biegunką oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią należy skonsultować się z lekarzem

Opinie o Biowap Osteo D3 + K2 60 tabletek

jerzykwiat

Jak wyżej.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Biowap Osteo D3 + K2 60 tabletek kupili także:

Systane ULTRA nawilżające krople do oczu 10 ml

Systane Ultra to nawilżające krople do oczu, których zadaniem jest ograniczenie objawów związanych z syndromem suchego oka. Dzięki zastosowaniu kropli zmniejsza się uczucie dyskomfortu, pieczenia i podrażnienia oka, pomagają również usuwać cząsteczki stałe z oka. Krople Systane Ultra mogą być stosowane w celu nawilżenia lub przywrócenia wilgotności soczewek kontaktowych zarówno tych z hydrożelu silikonowego jak i miękkich soczewek kontaktowych do noszenia dziennego, przedłużonego lub do jednorazowego użycia.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.