BIOVAXMEN ampułki wzmacniające do włosów 10 sztuk

Producent Lbiotica
Pojemność 10 szt.
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Ampułki Wzmacniające BiovaxMen przeciwdziałają przerzedzaniu się włosów, poprawiają ich gęstość, przywracają im zdrowy i atrakcyjny wygląd.

Działanie

Ampułki Wzmacniające BiovaxMen zostały zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn walczących z problemem wypadania włosów i utraty ich gęstości. Dzięki zaawansowanemu technologicznie połączeniu Aktywatora Odrastania oraz składników wzmacniających, preparat działa dwukierunkowo. Stymuluje odrost włosów + zapobiega ich wypadaniu.

Dawkowanie

Kuracja intensywna: aby zahamować nasilone wypadanie włosów i pobudzić ich odrastanie, stosuj ampułki raz dziennie przez 6 tygodni. Kuracja zapobiegawcza: aby uniknąć zwiększonego wypadania włosów, stosuj ampułki 3 razy w tygodniu przez 8 tygodni lub dłużej, w zależności od oczekiwanych rezultatów. Zalecamy stosować jednocześnie Szampon Biovax Men do codziennego mycia włosów.

BIOVAXMEN ampułki wzmacniające do włosów 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt BIOVAXMEN ampułki wzmacniające do włosów 10 sztuk kupili także:

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.