BIOVAX Maseczka ORCHID do każdego rodzaju włosów 125ml - Data ważności 30-04-2017r.

Producent Lbiotica
Pojemność 125 ml
Postać leku Maseczka

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Biovax® Orchid łączy w sobie najdroższe ekstrakty ze świata roślin i grzybów, wykorzystując cenne właściwości najrzadziej występujących gatunków.

Działanie

Efekt na włosach:

- wyjątkowo miękkie, intensywnie zregenerowane włosy

- włosy nawilżone i odżywione

- piękno i zjawiskowy blask

Ekstrakt z Orchidei – wyciąg z tych egzotycznych, kosztownych kwiatów działa wyjątkowo nawilżająco i zmiękczająco na włosy. Hamuje również działanie wolnych rodników, przyczyniając się do dłuższego zachowania młodości włosów.

Białe Trufle – jeden z najrzadszych składników na świecie, symbol prestiżu i wyrafinowanego smaku. Należy do najbogatszych źródeł witamin z grupy B, działających na włosy upiększająco i zdrowotnie. Poprawia wytrzymałość włosów, odżywia je, chroni przed kruchością i łamliwością. Dzięki bogactwu soli mineralnych i aminokwasów, dogłębnie odżywia i nawilża włosy, wydobywając ich naturalne piękno i blask.

Dawkowanie

Na umyte, osuszone ręcznikiem włosy rozprowadź odpowiednią ilość maseczki. Starannie wmasuj we włosy i skórę głowy. 

Aby uzyskać efekt intensywnej regeneracji i silnego odżywienia pozostaw maseczkę na 15 minut lub dłużej. Następnie dokładnie spłucz włosy strumieniem chłodnej wody. Kurację należy powtarzać co 3-5 dni.

BIOVAX Maseczka ORCHID do każdego rodzaju włosów 125ml - Data ważności 30-04-2017r.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt BIOVAX Maseczka ORCHID do każdego rodzaju włosów 125ml - Data ważności 30-04-2017r. kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone