zdjecie zdjecie

Biopron Kids+ 10 kapsułek

Producent Walmark
Pojemność 10szt.
Postać Kapsułki
Wariant
produktu
Dostępna ilość
33% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Biopron Kids+ stanowi unikalne połączenie 4 szczepów probiotycznych, a także ważnych witamin B6 i C. Probiotyki to jedne z żywych mikroorganizmów żyjących w jelitach. Suplementacja probiotykami może pomóc w zachowaniu równowagi flory bakteryjnej przewodu pokarmowego (np. po antybiotykoterapii).

Skład

skrobia ziemniaczana, inulina, kompleks bakterii: Lactobacillus rhamnosus (GG) (Rosell-343), Lactobacillus helveticus (Rosell-52), Bifidobacterium infantis (Rosell-33), Bifidobacterium bifidum (Rosell -71) (zawiera mleko, soję i ich pochodne), kapsułka (otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, barwnik: dwutlenek tytanu); fruktooligosacharydy, kwas L-askorbinowy, chlorowodorek pirydoksyny.

Wskazania

Produkt jest polecany dla dzieci, które rozpoczęły regularne przebywanie w środowiskach społecznych (żłobki, przedszkola, szkoły) i dlatego są bardziej narażone na patogeny. Wzbogacony jest w witaminy B6 i C, które są ważne dla wsparcia funkcji układu odpornościowego i dlatego są zalecane jako element prawidłowego żywienia dzieci.

Opinie o Biopron Kids+ 10 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.