BioMarine Medical płyn do postępowania dietetycznego 200 ml

Producent Marinex International
Pojemność 200 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Kompozycja olei rybich:

Biomarine olej z wątroby tasmańskich rekinów głębinowych
BioCardine olej z mięśni sardynek, sardeli i makreli
Tran Olava olej z wątroby dorszy norweskich
 
dostarczająca naturalnych substancji budulcowych i regulatorowych organizmowi człowieka: alkilogliceroli, skwalenu, nnkt EPA i DHA grupy omega-3, witamin A (retinol) i D (cholekalcyferol- forma D3)

Wskazania

W zakażeniach bakteryjnych, wirusowych, grzybicznych i mieszanych (w trakcie zwiększonej zapadalności na przeziębienia i grypę oraz w trakcie i po antybiotykoterapii),w przewlekłych stanach zapalnych i chorobach o podłożu zapalnym oraz trudno gojących się ranach, w trakcje lub bezpośrednio po terapii przeciwnowotworowej, w chorobach serca i naczyc krwionośnych, w schorzeniach układu nerwowego m.in stwardnienie rozsiane, w zaburzeniach wzrostu oraz budowy kości i zębów, w chorobach oczu (zaćma, AMD, jaskra).

Działanie

Preparat przeznaczony do odżywiania w leczeniu zaburzeń budowy i działania układów odpornościowego, limfatycznego, krwiotwórczego, krążenia, nerwowego, systemu przeciwzapalnego, skóry i oczu, i ich skutków, w szczególności infekcji, łuszczycy, nowotworów, RZS, zawałów.

BioMarine Medical płyn do postępowania dietetycznego 200 ml

Bez uwag,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt BioMarine Medical płyn do postępowania dietetycznego 200 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.