BIOMAR 3 Elastyczna siatka opatrunkowa Przeznaczenie dłoń-stopa

Producent Biomar
Pojemność 1 szt.
Postać leku Opatrunek
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Elastyczne siatki opatrunkowe pakowane pojedynczo w kartoniki o rozmiarach:

Długości w stanie swobodnym. R-3 (dłoń-stopa) 10 m

BIOMAR 3 Elastyczna siatka opatrunkowa Przeznaczenie dłoń-stopa

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt BIOMAR 3 Elastyczna siatka opatrunkowa Przeznaczenie dłoń-stopa kupili także:

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml
NOWOŚĆ
Thealoz Duo krople do oczu 10 ml

Thealoz Duo to innowacyjne krople do oczu o właściwościach intensywnie nawilżających, ochronnych i regenerujących. Krople przeznaczone zarówno do oczu jak i soczewek kontaktowych. Za efektywność działania kropli odpowiada unikalne połączenie  nawilżającego hialuronianu oraz ochronnej i wspierającej regenerację powierzchni oka trehalozy.

Ttrehaloza zapewnia działanie ochronne, antyoksydacyjne i poprawiające uwodnienie tkanek. Dodatkowo chroni i stabilizuje błony komórkowe przez zatrzymywanie przemian białek i degradacji lipidów. Wykazuje również działanie antyoksydacyjne.

Hialuronian sodu jest naturalnym polisacharydem występującym w strukturach ludzkiego oka,o właściwościach retencyjnych dzięki czemu zwiększa uwodnienie i nawilżenie powierzchni rogówki, zapewniają lepsze przyleganie preparatu do powierzchni oka, co przynosi  długotrwałą ulgę dla oczu i skraca czas gojenia nabłonka rogówki.

Krople zapobiegają podrażnieniom oczu, nawilżają je i chronią tkanki powierzchni oka zapewniając natychmiastowy komfort, który utrzymuje się przez cały dzień.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.