Biogal 60 kapsułek

cena
16,34 zł
Ilość:
Producent Gal
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Olej z nasion ogórecznika lekarskiego, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca). Zawartość składników- na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek): Kwasy tłuszczowe nasycone                  0,339 g, Kwasy tłuszczowe jednonienasycone      0,615 g, Kwasy tłuszczowe wielonienasycone       1,146 g,  w tym: kwas GLA (gamma-linolenowy):     min.  0,378 g. Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.

Wskazania

Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, w tym kwas GLA. Długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe nie są wytwarzane w organizmie człowieka i dlatego powinny być dostarczane wraz z pożywieniem. Wywierają one korzystny wpływ na układ krążenia, a także pełnią ważną rolę w procesach zachodzących w komórkach skóry, wpływając na jej właściwe nawilżenie i kondycję.

Działanie

Nawilża skórę od wewnątrz. Utrzymuje wygląd skóry w dobrej kondycji. Kwasy tłuszczowe z rodziny Omega-6 wpływają korzystnie na układ krążenia.

Dawkowanie

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Biogal 60 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Biogal 60 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.