Bioderma Sensibio Deo delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej 2x 50 ml

Producent Naos Poland
Pojemność 50ml + 50ml
Postać leku Roll-on

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Skóra wrażliwa, Skóra podrażniona po goleniu, czy depilacji.

Działanie

BIODERMA SENSIBIO DEO zapewnia długotrwałą świeżość neutralizując zapach potu. Redukuje nadmierne pocenie - skuteczna ochrona przez 24 godziny. Podwyższa próg tolerancji skóry: opatentowany kompleks Toleridine. Łagodzi podrażnienia np. po goleniu czy depilacji. Pozwala skórze naturalnie oddychać. Nie pozostawia białych śladów na ubraniu. Delikatne działanie - nie zawiera alkoholu, ani soli aluminium. Hypoalergiczny.

Bioderma Sensibio Deo delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej 2x 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Bioderma Sensibio Deo delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej 2x 50 ml kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.