Bioderma Sensibio Deo delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej 2x 50 ml

Producent Naos Poland
Pojemność 50ml + 50ml
Postać leku Roll-on
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Skóra wrażliwa, Skóra podrażniona po goleniu, czy depilacji.

Działanie

BIODERMA SENSIBIO DEO zapewnia długotrwałą świeżość neutralizując zapach potu. Redukuje nadmierne pocenie - skuteczna ochrona przez 24 godziny. Podwyższa próg tolerancji skóry: opatentowany kompleks Toleridine. Łagodzi podrażnienia np. po goleniu czy depilacji. Pozwala skórze naturalnie oddychać. Nie pozostawia białych śladów na ubraniu. Delikatne działanie - nie zawiera alkoholu, ani soli aluminium. Hypoalergiczny.

Bioderma Sensibio Deo delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej 2x 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Bioderma Sensibio Deo delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej 2x 50 ml kupili także:

HALITOMIN 30 tabletek

Suplement diety Halitomin polecany jest dla osób z problemem nieświeżego oddechu, zwanym halitozą lub określanym skrótem  N.O..
Są to terminy określające nieprzyjemny zapach z ust, o bardzo dużej intensywności, nieakceptowalnej przez otoczenie. 
Przykry zapach wynika z procesów gnilnych w jamie ustnej i pochodzi najczęściej z grzbietowo – tylnej części języka. Powodem tego są bakterie oraz ich produkty przemiany materii, głównie lotne związki siarki.

Składniki zawarte w tabletkach Halitomin pozwalają utrzymać świeży oddech na dłużej i pozostawiają przyjemne uczucie świeżości w ustach 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.