BioCardine Omega-3 olej z mięśni sardyneki sardeli 60 kapsułek

cena
28,38 zł
Ilość:
Producent Marinex International
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1100 mg oleju z mięśni sardynek i sardeli o 54% stężeniu kwasów tłuszczowych omega-3: 330mg EPA, 220 mg DHA, 50 mg innych omega-3, oraz ok. 480 mg innych kwasów tłuszczowych, 16 mg specjalnej formuły antyoksydacyjnej i 2 mg naturalnego olejku cytrynowego.

Wskazania

Polecane w celu: uzupełnienia diety śródziemnomorskiej, która pomaga zachować zdrowe serce oraz układ krążenia, wspierania naczyń krwionośnych przed odkładaniem cholesterolu, uzupełnienia diety stosowanej w zaburzeniach układu krążenia, wspomagania prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, pomagania w zmniejszaniu tendencji do stanów zapalnych, wspierania prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, poprawy samopoczucia, w stanach stresu i w diecie odchudzającej.

Działanie

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 hamują syntezę proagregacyjnych tromboksanów, powstających z kwasu arachidonowego pod wpływem działania cyklooksygenaz, dzięki czemu przeciwdziałają agregacji płytek krwi. Hamują również syntezę innych mediatorów zapalnych, tj. prostaglandyn i leukotrienów. Wpływają korzystnie na profil lipidowy krwi.

Dawkowanie

Dzieci w wieku 3 do 12 lat 1 kapsułkę na dobę. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania 3 kapsułki na dobę.
Dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia oraz dorośli 2-3 kapsułki na dobę. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania 6 kapsułek na dobę.
Kapsułki należy spożywać 15-20 minut przed posiłkiem, w całości, popijając małą ilością wody.

Dodatkowe

marinex.com.pl/specjalisci/

BioCardine Omega-3 olej z mięśni sardyneki sardeli 60 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt BioCardine Omega-3 olej z mięśni sardyneki sardeli 60 kapsułek kupili także:

Singularis Superior witamina D3 Forte 5000j.m. dla dorosłych 60 kapsułek

Witamina D w postaci cholekalcyferolu, zawieszonej w oleju sojowym, nośniku gwarantującym najwyższą wchłanialność i skuteczność działania.

Singularis Superior witamina D3 Forte 5000j.m. dla dorosłych 60 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.