Bioaron Baby 6m+ DHA + witamina D 30 kapsułek

cena
19,94 zł
Producent PhytoPharm
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki twist-off
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Zawartość kapsułki: 1 kapsułka dziennie dostarcza 100mg DHA i 600 j.m. witaminy D3. Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy przeznaczenie medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach kwasów tłuszczowych oraz witaminy D3 dla dzieci i dorosłych, w tym kobiet ciężarnych i karmiących piersią. 

Działanie

Jedyny preparat dla dzieci zawierający jednocześnie, wysokiej jakości kwasy Omega 3 oraz witaminę D3.
Bioaron Baby to wysokiej jakości olej z ryb (żródło DHA i EPA) przebadany chemicznie i mikrobiologiczne,wolny od zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Wygodna, bezpieczna forma twist-off - gwarancja czystości i świeżości każdej kolejnej dawki.

Dawkowanie

dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia i dorosłych zawartość 1 kapsułki dziennie, dla kobiet w ciąży i karmiących zawartość 2 kapsułek dziennie lub w każdym przypadku wg zaleceń lekarza.

Bioaron Baby 6m+ DHA + witamina D 30 kapsułek

ok,

ok,

ok,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Bioaron Baby 6m+ DHA + witamina D 30 kapsułek kupili także:

Padma BASIC 100 kapsułek

Padma Basic to kompozycja ziół wytwarzana w Szwajcarii według tradycyjnej receptury tybetańskiej, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów dla produkcji leków i suplementów.

Padma Basic to suplement, który uzupełnia dietę w składniki roślinne wspomagające odporność. Składniki te pomagają również zachować prawidłowe krążenie niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu. Kolejnym ważnym elementem działania ziół zawartych w suplemencie Padma Basic jest wsparcie dla układu oddechowego, działają kojąco na gardło, jamę ustną i krtań.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.