Bioaron Baby 0m+ DHA + witamina D 30 kapsułek

cena
20,54 zł
Producent PhytoPharm
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Zawartość kapsułki: 1 kapsułka dziennie dostarcza 100 mg DHA i 400 j.m. witaminy D3,  Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol.

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach kwasów tłuszczowych oraz witaminy D3 dla dzieci i dorosłych, w tym kobiet ciężarnych i karmiących piersią.  

Dawkowanie

noworodki, niemowlęta i dzieci od urodzenia do 24 miesiąca życia – 1 kapsułka dziennie, 

dzieci powyżej 24 miesiąca życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie, 

kobiety w ciąży i karmiące piersią: 2 kapsułki dziennie  lub w każdym przypadku wg zaleceń lekarza.

Bioaron Baby 0m+ DHA + witamina D 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Bioaron Baby 0m+ DHA + witamina D 30 kapsułek kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek
Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.